kącik szycia
szkoła szycia
18 maja 2018
Tweed najczęściej kojarzy się ze stylem uniwersyteckim i modą na marynarki. Są to oczywiście słuszne spostrzeżenia, ale materiał ten kryje w sobie o wiele więcej możliwości. W historię tweedu wpisała się również sama Coco Chanel.
inspiracje modowe
14 maja 2018
Good vibes? Love? Peace? To tylko kilka haseł, które możemy zobaczyć na T-shirtach. Zobacz, kto rozpoczął tą modową zajawkę i z czym go zestawić!
DIY
11 maja 2018
Kanzashi – brzmi obco, ale wcale tak nie musi... Piękne kwiaty od dawna kojarzone są z Japonią i dla nas nie jest to już nic dziwnego. Poniżej pomysł na wykonanie własnej, japońskiej ozdoby.
szkoła szycia
02 maja 2018
Juta - to nie tylko bardzo wytrzymały materiał, ale przede wszystkim ekologiczne i tanie włókno. Świetnie wpisuje się w trend, gdzie modne znaczy naturalne.
szkoła szycia
30 kwietnia 2018
Wełna to nie tylko koce i ciepłe skarpety, które tak uwielbiamy w chłodne wieczory. Ile ukrytych zalet i właściwości ma jeszcze ta tkanina? Warto się jej bardziej przyjrzeć oraz poznać historię, w której spotkamy też Coco Chanel.
Możecie trafić na różne

kursy krawieckie

, niestety są one zazwyczaj bardzo kosztowne i nie każdego na nie stać. Dodatkowo musicie być dostępni o określonych godzinach w ciągu tygodnia by móc uczestniczyć w zajęciach. Jest na to rozwiązanie.

Kursy szycia

i

kursy krawieckie online

w których poznasz wszystkie tajniki szycia. Przepisy na

szycie dla początkujących

są dostępne dla każdego. Dzięki tym przepisom

szycie dla początkujących

nie będzie już takie trudne.