kącik szycia
inspiracje modowe
15 sierpnia 2018
Sezon jesienno-zimowy powoli się zbliża, a w sklepach pojawiają się nowe kolekcje. Co będzie modne w tym sezonie? Co jest absolutnym must-have, które sprawi że staniemy się trendsetterkami?
szkoła szycia
14 sierpnia 2018
Każdy zapewne ma w swojej szafie choć jedną rzecz z kołnierzykiem. Czy to sukienka, czy elegancka koszula, to ten niezwykły dodatek często dodaje szyku i ciekawego looku ubraniom. Ile jednak możemy wymienić rodzajów kołnierzyków?
szkoła szycia
10 sierpnia 2018
Dobrze jest przed rozpoczęciem swojej przygody z szyciem, zapoznać się z niektórymi zwrotami, słowa czy nazwami różnych przeszyć. Poniżej opisaliśmy kilka podstawowych szwów z naszego słowniczka.
szkoła szycia
07 sierpnia 2018
Przed kupnem własnej maszyny do szycia warto zapoznać się z ich rodzajami, z tym czym się różnią i komu są dedykowane. Maszyny do szycia dzielą się na trzy podstawowe grupy: mechaniczne, elektroniczne oraz komputerowe.
DIY
05 sierpnia 2018
Nic tak nie dodaje uroku sypialni jak piękne, kolorowe poduszki! Dzisiaj pokażemy Wam jak uszyć własną poszewkę na poduszkę, która z pewnością zachwyci domowników
Możecie trafić na różne

kursy krawieckie

, niestety są one zazwyczaj bardzo kosztowne i nie każdego na nie stać. Dodatkowo musicie być dostępni o określonych godzinach w ciągu tygodnia by móc uczestniczyć w zajęciach. Jest na to rozwiązanie.

Kursy szycia

i

kursy krawieckie online

w których poznasz wszystkie tajniki szycia. Przepisy na

szycie dla początkujących

są dostępne dla każdego. Dzięki tym przepisom

szycie dla początkujących

nie będzie już takie trudne.