kącik szycia
inspiracje modowe
21 września 2018
Na zewnątrz robi się coraz chłodniej, warto więc zadbać o odpowiednie nakrycie głowy, które zapewni nam ciepło w te jesienne dni. W tym artykule podpowiemy jakie nakrycia w tym sezonie będą najmodniejsze i idealnie dopełnią jesienną stylizacje.
DIY
20 września 2018
Zbliża się jesień, a wraz z nią wieczory stają się coraz dłuższe - to idealny czas, aby spędzić go szlifując swoje umiejętności kulinarne. W tym artykule pokażemy Wam jak w łatwy sposób zrobić rękawicę kuchenną, będzie praktycznym narzędziem oraz, zawieszona ...
szkoła szycia
13 września 2018
Czym właściwie jest podszewka? Jest to dodatkowa warstwa materiału, która wykorzystywana jest do wykończenia ubrania, wszywana jest w wewnętrzną stronę ubrania. Wiele osób rezygnuje z podszewki, a to błąd, ponieważ jej zastosowanie ma wiele zalet.
DIY
11 września 2018
Sezon szkolny zaczął się pełną parą. Warto więc zaopatrzyć się w funkcjonalny piórnik! W dzisiejszym artykule pokażemy Wam, jak wykonać taki samodzielnie. Pomieści on wszystkie potrzebne przybory, ale służyć może również jako kosmetyczka, którą wrzucić możecie do swojego plecaka lub ...
inspiracje modowe
10 września 2018
Ciąg dalszy naszego poradniku na temat trendów na nadchodzący sezon jesień-zima 18/19. Czego możemy się spodziewać? Zwierzęcych wzorów, mnóstwa krat, metalicznych akcentów czy powrotu do romantycznych lat 60 XX.
Możecie trafić na różne

kursy krawieckie

, niestety są one zazwyczaj bardzo kosztowne i nie każdego na nie stać. Dodatkowo musicie być dostępni o określonych godzinach w ciągu tygodnia by móc uczestniczyć w zajęciach. Jest na to rozwiązanie.

Kursy szycia

i

kursy krawieckie online

w których poznasz wszystkie tajniki szycia. Przepisy na

szycie dla początkujących

są dostępne dla każdego. Dzięki tym przepisom

szycie dla początkujących

nie będzie już takie trudne.