kącik szycia
inspiracje modowe
16 czerwca 2017
Modnych Inspiracji na lato 2017 ciąg dalszy! Na czasie są teraz wyraziste, dobrze skrojone garnitury w klasycznych wydaniach i w nieco odważniejszych aranżacjach, klapki z futerkiem i grochy! W naszej szafie koniecznie powinno znaleźć się również tankini.
DIY
12 czerwca 2017
Ombre w ostatnich latach stało się niezwykle popularne. Nosimy je zarówno na ubraniach, ale i coraz chętniej wybieramy je jako dodatek do naszych mieszkań. Przedstawiamy więc krótki poradnik jak samodzielnie stworzyć poduszkę ombre.
szkoła szycia
08 czerwca 2017
Len znany był już naszym przodkom w starożytności. Jego zastosowanie różniło się jednak od tego znanego nam obecnie. Włókna lnu wykorzystywano do zszywania skór albo jako sznurka. Egipcjanie w okresie Starego Państwa rozpoczęli wytwarzanie tkaniny lnianej, która zdobiła szaty kapłanów ...
DIY
08 czerwca 2017
Etui na telefon to niezbędny dodatek do każdego telefonu. To on pozwala na dłuższe utrzymanie naszego smartfona w dobrej kondycji. Zapobiega wszelkim zadrapaniom i rysowaniu się ekranu. Uszycie własnego pokrowca nie jest skomplikowane! Pokazujemy jak w łatwy sposób stworzyć wyjątkowy ...
inspiracje modowe
02 czerwca 2017
Instytut Pantone to specjalista w zakresie kolorów i co roku podaje barwy, które będą najmodniejsze w danym sezonie. To właśnie on określa kolory roku. W tym sezonie powinniśmy postawić na soczystą zieleń - greenery, to właśnie ona królowała na wybiegach!
Możecie trafić na różne

kursy krawieckie

, niestety są one zazwyczaj bardzo kosztowne i nie każdego na nie stać. Dodatkowo musicie być dostępni o określonych godzinach w ciągu tygodnia by móc uczestniczyć w zajęciach. Jest na to rozwiązanie.

Kursy szycia

i

kursy krawieckie online

w których poznasz wszystkie tajniki szycia. Przepisy na

szycie dla początkujących

są dostępne dla każdego. Dzięki tym przepisom

szycie dla początkujących

nie będzie już takie trudne.