kącik szycia
szkoła szycia
17 marca 2018
Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz - chyba nie ma nikogo, kto nie zna tego przysłowia. Jednak nie tylko ścielanie wpływa na komfort snu. Tkanina, z której uszyta jest pościel ma istotne znaczenie podczas nocnego wypoczynku.
DIY
16 marca 2018
Najwyższa, najmniejsza, najbardziej kolorowa i oryginalna. Palma wielkanocna to bohaterka wielu konkursów. Pamiętajmy, że już w następny weekend przypada Niedziela Palmowa. To oznacza, że został cały tydzień, z którego można wykroić chwilę wolnego czasu i przygotować własną, oryginalną palmę świąteczną.
inspiracje modowe
09 marca 2018
Ten rodzaj płaszcza powinien znaleźć się w szafie każdej kobiety. Podobno wśród 10 podstawowych ubrań, które każda przedstawicielka płci żeńskiej powinna mieć w swojej garderobie, obowiązkową pozycją jest właśnie prochowiec. To ponadczasowy płaszcz, który nigdy nie wychodzi z mody. Wręcz ...
szkoła szycia
08 marca 2018
Okrągłe, kwadratowe, z plastiku, a nawet z masy perłowej. Widziane w snach zwiastują szczęście i powodzenie. Guziki. Na rynku krawieckim istnieje niezliczoną ilość tych dodatków, które, choć mogą wydawać się niepozorne, to niejednokrotnie uzupełniają całą stylizację.
DIY
02 marca 2018
Jeśli Wasze koty lubią spać w różnych dziwnych miejscach i do tego celu wybierają pudełka, przestrzenie między kaloryferami i parapetami, a drapaki wykorzystują tylko do zabawy, to własnoręcznie wykonane tipi będzie idealnym legowiskiem dla waszego pupila.
Możecie trafić na różne

kursy krawieckie

, niestety są one zazwyczaj bardzo kosztowne i nie każdego na nie stać. Dodatkowo musicie być dostępni o określonych godzinach w ciągu tygodnia by móc uczestniczyć w zajęciach. Jest na to rozwiązanie.

Kursy szycia

i

kursy krawieckie online

w których poznasz wszystkie tajniki szycia. Przepisy na

szycie dla początkujących

są dostępne dla każdego. Dzięki tym przepisom

szycie dla początkujących

nie będzie już takie trudne.