kącik szycia
DIY
19 lipca 2018
Wielu z nas podczas podróży, lotu samolotem czy odpoczynku w domu ma ochotę na drzemkę. Idealnie do tego przyda się opaska na oczy, która pomoże zasnąć kiedy dookoła będzie jasno. Może być to świetny pomysł na własnoręcznie wykonany prezent dla ...
inspiracje modowe
18 lipca 2018
Biel to hit tego sezonu! Sprawia on że każda nasza stylizacja wydaje się lekka, a zarazem elegancka. Sprawdźcie jakie stylizacje są szczególnie modne tego lata i co warto nosić!
szkoła szycia
13 lipca 2018
Adamaszek to wyjątkowa tkanina, która znana jest ludziom od wielu, wielu wieków. Wyróżnia się mało spotykanym w obecnych czasach, żakardowym splotem. Co jednak kryje się za tą nazwą?
szkoła szycia
10 lipca 2018
Dobór odpowiedniej tkaniny, z której chcemy uszyć nasze cudeńko wcale nie jest prosty! Często spotykamy się z pytaniami jaką tkaninę wybrać na spodnie, jaką na sukienkę?
inspiracje modowe
06 lipca 2018
W ostatnim czasie pojawił się nowy trend. Są to kapelusze oraz dodatki ze słomy i wikliny. W tym sezonie nie będziemy ich nosić tylko na plażę. ;)
Możecie trafić na różne

kursy krawieckie

, niestety są one zazwyczaj bardzo kosztowne i nie każdego na nie stać. Dodatkowo musicie być dostępni o określonych godzinach w ciągu tygodnia by móc uczestniczyć w zajęciach. Jest na to rozwiązanie.

Kursy szycia

i

kursy krawieckie online

w których poznasz wszystkie tajniki szycia. Przepisy na

szycie dla początkujących

są dostępne dla każdego. Dzięki tym przepisom

szycie dla początkujących

nie będzie już takie trudne.