kącik szycia
szkoła szycia
18 sierpnia 2017
Rozpoczynając naszą przygodę z szyciem powinniśmy wiedzieć z jakimi ściegami możemy się spotkać i jak je rozróżnić - ta wiedza z pewnością ułatwi nam pracę. Ściegi mogą mieć znaczenie zarówno funkcjonalne jak i dekoracyjne. Mogą być także widoczne na ubraniu, ...
DIY
18 sierpnia 2017
Okulary to nieodłączny dodatek wakacyjnych stylizacji. Nie tylko chronią nasze oczy przed szkodliwym promieniowanie, ale i świetnie się prezentują. Warto więc dbać o ich kondycję, by posłużyły nam przez długi czas. Podpowiadamy jak własnoręcznie uszyć etui na okulary.
inspiracje modowe
11 sierpnia 2017
Każda z nas ma w swojej szafie kilka par spodni. Najczęściej stawiamy na klasyczne jeansy, które najłatwiej znaleźć w sklepie. Jaki krój powinnyśmy więc wybierać, by idealnie podkreślał naszą sylwetkę?
szkoła szycia
10 sierpnia 2017
Kiedy zaczynamy przygodę z szyciem, jednym z wyzwań, z którym przychodzi nam się zmierzyć, jest umiejętność wszycia zamka błyskawicznego do wymarzonej kreacji. Okazuje się jednak, że możemy wyróżnić ich kilka rodzajów, a co za tym idzie, sposobów wszywania więc warto ...
DIY
04 sierpnia 2017
Warto zadbać o naszych najmłodszych przyjaciół i przygotować im wygodne posłanie. Sklepowe legowiska charakteryzują się często słabą jakością, a ich wypełnienie jest bardzo ubogie, więc nasz pupil leży tak naprawdę na ziemi.
Możecie trafić na różne

kursy krawieckie

, niestety są one zazwyczaj bardzo kosztowne i nie każdego na nie stać. Dodatkowo musicie być dostępni o określonych godzinach w ciągu tygodnia by móc uczestniczyć w zajęciach. Jest na to rozwiązanie.

Kursy szycia

i

kursy krawieckie online

w których poznasz wszystkie tajniki szycia. Przepisy na

szycie dla początkujących

są dostępne dla każdego. Dzięki tym przepisom

szycie dla początkujących

nie będzie już takie trudne.