kącik szycia
inspiracje modowe
19 stycznia 2018
Chociaż święto babci i dziadka zbliża się wielkimi krokami, Wy dalej nie macie pomysłu co im podarować w tym wyjątkowym dniu? Mamy na to sposób i jesteśmy przekonani, że samodzielnie wykonany szalik-komin bardzo spodoba się zarówno babci, jak i dziadkowi- ...
inspiracje modowe
19 stycznia 2018
Zima trwa w najlepsze, jednakże już pojawiły się pierwsze wiosenne trendy na 2018! Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? Projektanci podpowiadają - przede wszystkim na spodnie!
szkoła szycia
12 stycznia 2018
Kołnierzyków możemy wyróżnić tak dużo jak samych ubrań! Ich kształt i fason jest tak różnorodny, że bez problemu odnajdziemy model, który najbardziej nam się podoba.
inspiracje modowe
11 stycznia 2018
Kiedy wpadamy w szał wyprzedaży, często dajemy złapać się na atrakcyjne ceny ubrań, które dawno przestały już wpisywać się w trendy z pierwszych stron gazet.
DIY
03 stycznia 2018
Sezon zimowy w pełni. To dobry czas na wyciągnięcie z zakamarków szafy szydełka oraz włóczki i wydzierganie niewielkiej robótki. Dzisiaj podpowiemy Wam jak w prosty sposób ozdobić nudny jednokolorowy kubek, nadając mu bardziej zimowego looku.
Możecie trafić na różne

kursy krawieckie

, niestety są one zazwyczaj bardzo kosztowne i nie każdego na nie stać. Dodatkowo musicie być dostępni o określonych godzinach w ciągu tygodnia by móc uczestniczyć w zajęciach. Jest na to rozwiązanie.

Kursy szycia

i

kursy krawieckie online

w których poznasz wszystkie tajniki szycia. Przepisy na

szycie dla początkujących

są dostępne dla każdego. Dzięki tym przepisom

szycie dla początkujących

nie będzie już takie trudne.