Florystyczne printy – nowa odsłona na kolejny sezon

Od kilku lat na wybiegu i ulicach królują kwiatowe wzory. Wciąż modne, choć z każdym kolejnym, nowym sezonem wiosna-lato zmienia się ich charakter i wygląd. Motywy kwiatowe na ubraniach mają wielu fanów na swoim koncie. Jaki trend będzie na najbliższy sezon?

Florystyczne nadruki i wzory na ubraniach to jeden z ważniejszych trendów na zbliżający się sezon. Spotkamy je między innymi na sukienkach, koszulach, t-shirtach, spodniach, torebkach czy spódnicach. W każdym wydaniu kwiatowe wzory będą sprawiać wrażenie stylowych.

W 2018 roku będą modne wzory w stylu lat 60-tych. Poznamy je po wyrazistych i dużych nadrukach, ale także po motywie drobnej łączki. Tego typu wzory sprawiają, że osoby które je noszą wyglądają nowocześnie, świeżo i lekko. Dzięki takiemu zróżnicowaniu w motywach, każdy znajdzie coś dla siebie. Pozwala to także na bardzo dużą dowolność w komponowaniu oraz tworzeniu stylizacji.

Florystyczne printy możemy wykorzystać do codziennych stylizacji, jak i eleganckich, czy służbowych do pracy. Warto trochę się „pobawić” i łączyć ze sobą różne wzory, jak i faktury. Nie bójmy się eksperymentować. 😉 Kwiatowym motywem, który notabene jest bardzo kobiecym deseniem, na pewno dodamy sobie sporo wdzięku oraz uroku.

Oprócz kwiatowych wzorów, przodować będą także grochy, pasy, jak i pastelowe kolory. Może warto je połączyć z florystycznych motywem? Co ciekawe, kwiaty to jeden z bardziej lubianych wzorów, czego dowodem jest rzesza zwolenniczek noszenia ich już od kilku sezonów.

W Waszych szafach też znajdują się jakieś kwiatowe wzory? 🙂

Zaloguj się aby skomentować

Dodaj komentarz

wróć