Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Ile płacicie za szewca?
fifka
5 czerwca 2017, 16:09
0
zaloguj się aby zagłosować

Mam pytano, jak teraz prezentują się ceny u szewca i czy wgl warto się interesować? Ile płacicie i za co? Nie ukrywam, mieszka w Krakowie, więc ceny raczej z większych miast będą pasować. Nie lepiej po prostu kupić tańsze buty a jak coś się stanie, to kupić drugie?

florek
12 czerwca 2017, 15:41
0

Dla przykładu, jak ostatnio byłam u szewca, to płaciłam za wymianę dwóch obcasów z flekami chyba 50 zł, więc ceny nie jakaś z kosmosu. Za parę oczywiście!  Chociaż ceny idą do góry, to jest fakt i jakoś mnie to nie dziwi

parcela5
19 czerwca 2017, 08:03
0

Ja naprawdę dawno nie byłam, ale ostatnio sprawdzałam cenniki, bo się wybierałam (co nie doszło do skutku) i ceny podobne. Jeżeli na zalezy, to nie są to ceny z kosmosu, przy czym wiem, że akurat ten szewc (tylko jestem z Poznania) robi naprawdę świetną robotę

kostka
19 czerwca 2017, 16:33
0

bardzo fajna cena, ja płaciłam za coś podobnego 70 zł, własnie w Krakowie. Chociaż kwestia jest też taka, że szewc mi to zrobił idealnie! Ale jeszcze z rok temu było taniej, wiec widać to, że ceny po prostu idą do góry

jowitka1
28 czerwca 2017, 08:09
0

kurcze, ja mieszkam w kaliszu i ceny mam znacznie niższe. i to u naprawdę bardzo dobrego szewca! jednak chyba wychodzi na to, że im wieksze miasto, tym wyższe ceny. no ale szewc też ma wiesze koszty życia, wiec chyba nie ma się co dziwić ?