Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Zabawki sensoryczne - na sprzedaż
lilka2
12 czerwca 2017, 16:02
0
zaloguj się aby zagłosować

Pytanko, czy warto pomyśleć o takim małym bieznesie czy Waszym zdaniem kto chce, to sobie sam uszyje? Czy wgl spotykacie się z ofertami na takie rzeczy, które mają jakiekolwiek zainteresowanie?

parcela5
19 czerwca 2017, 07:58
0

Powiem tak - ja w sumie czegoś takiego, zabawek tego typu wykonywanych ładnie, recznie i wgl. nie widziałam. I są dwie opcje : albo super trafiłaś, bo zbyt wiele osób na to nie wpadło albo po prostu się to nie opłaca. Moim daniem najlepiej spróbuj i zobacz co z tego wyjdzie

wiki4
27 czerwca 2017, 22:35
0

chyba warto spróbować, chociaż nie wiem, czy to bedzie super biznes. Też takich rzeczy nie widziałam. Ale mozę się uda, będę trzymać kciuki, jak już gdzieś wrzucisz aukcję/ofertę, daj znać! :)

marcela001
2 lipca 2017, 20:39
0

Moim zdaniem super pomysł! Jeżeli bedą takie, ze tak powiem, trochę hipsterskie i mega estetyczne, to się naprawdę moze sprawdzić a i ceny moga być naprawdę fajne! Warto w każdym razie spróbować! :) Uszyj trochę, najlepiej różnych i zobacz jaki będzie odzew :)

krisi91
3 lipca 2017, 17:47
0

Wow! Świetny pomysł! Jezeli tylko ruszysz i wrzucisz je gdzieś do internetów, koniecznie je tutaj podeślij! Z chęcią rzucę okiem i pomyślę nad kupnem, pewnie nie jedyna! :)

aslii2
17 lipca 2017, 23:23
0

jeżeli chcesz ruszyć z takim biznesem, to ruszaj czym prędzej, bo już widziałem takie rzeczy w tych naszych internetach ;) na pocieszenie powiem, ze z tego co pamiętam, to się to sprzedawało. tak czy inaczej, trzymam mocno kciuki, co Ci szkodzi spróbować!

bryga01
24 lipca 2017, 14:51
0

Z tego co wiem osoby, które w ogóle nie szyją kupują takie rzeczy, więc jak najbardziej idź w to. Osoba, która ma cokolwiek wspólnego z maszyną sama sobie uszyje, ale nie ukrywajmy, takich osób wcale nie ma wiele. Do tego - ile osób teraz w ogólne ma w domu maszynę do szycia? Z takich, co się szyciem nie na codzień?