Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Jaką macie maszynę?
serialik
19 czerwca 2017, 16:35
0
zaloguj się aby zagłosować

Pytanie do Was, napiszcie jaką macie maszynę oraz podzielcie się wrażeniami oraz ceną, napiszcie czy Waszym zdaniem warto ja teraz kupić, jak warto - za ile? Na pewno wielu osobom pomoże!

pawia9
27 czerwca 2017, 22:26
0

u mnie jak zwykle oczywiście łucznik. Dokładnie - Patrycja 2090. Świetna maszyna, bardzo wielofunkcyjna że tak powiem, wdzięczna, wiele potrafi i jej cena jest jak na te możliwości bardzo dobra. Ogólnie od lat mam maszyny łucznik i nie mam zamiaru ich zmieniać ;)

gosia0
28 czerwca 2017, 08:18
0

oooo! powiesz mi o niej coś jeszcze więcej? Bo sama się teraz nad nią zastanawiam! będę ogromnie wdzięczna! :)

krisi91
3 lipca 2017, 17:44
0

Ja ma też łucznika - model dorota. Jeżeli ktoś szuka czegoś w takiej cenie, około 700 zł, nowa, to jest to naprawdę bardzo dobra opcja! jak na moje oko porównywalna do maszyn innych producentów za około 1000 zł. Więc jak najbardziej się opłaca!

karola
9 lipca 2017, 20:53
0

o, widzę że każdy łucznik - zresztą, jakoś mnie to nie dziwi :D jaką nową maszynę polecacie do około 1000 zł? Bo chce wejsć na trochę wyższy, bardziej profesjonalny poziom. Jak najbardziej może być łucznik bo mam z nimi naprawdę bardzo miłę wspomnienia!

marcela001
18 lipca 2017, 08:30
0

tak właściwie, jeżeli ktoś profesjonalnie i trochę zawodowo zajmuje się szyciem, to na maszynę za około ile warto postawić? czy są wgl mniej więcej takie granice czy nie?