Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Ulubione ubrania na lato
serialik
19 czerwca 2017, 16:37
0
zaloguj się aby zagłosować

Jakie są wasze ulubione ubrania na lato? Sukienki, koszulki, w czym podbijacie świat, gdy na zewnątrz temperatura zaczyna wynosić 25 stopni Celsjusza lub więcej? :)

ilona2
19 czerwca 2017, 16:53
0

O! Świetny temat! Ja uwielbiam zestaw sukienki + trampki, proste, ale mega wygodne rozwiązanie! Zresztą, sukienek to ja mam po prostu całą masę. I trampek też. Ale najlepiej się w tym czuję, po prostu.

surmik
27 czerwca 2017, 22:18
0

ja podobnie, sukienki! zwiewnie, seksownie, kobieco, może nie trampki, bo akurat w nich się czuję średnio, ale np. rok teku królowały u mnie espadryle. I w sumie coś czuje, ze teraz moze być podobnie

surmik
27 czerwca 2017, 22:18
0

ja podobnie, sukienki! zwiewnie, seksownie, kobieco, może nie trampki, bo akurat w nich się czuję średnio, ale np. rok teku królowały u mnie espadryle. I w sumie coś czuje, ze teraz moze być podobnie

jowitka1
28 czerwca 2017, 08:11
0

u mnie bardziej t-shirt i szorty ;)sporo śmigam na rowerze, na rolkach, wiec i ubranie musi byc troszkę bardziej dla aktywnych :D sukienki lubię, i to bardzo, ale tak na codzień to jednak się u mnie nie sprawdzają ;/ zwłaszcza, ze do pracy też jeżdżę na rowerze

brownie
3 lipca 2017, 17:37
0

jeansy, t-shirt, ale za to buty wygodniejsze niż trampki - sneakersy np. Połączenie idealne! Lekko, wygodnie, ogólnie często jestem w biegu, więc wygoda (ale w sumie wygląd też) zawsze na pierwszym miejscu :D

edi
9 lipca 2017, 21:10
0

u mnie i sukienki, i t-shirty, sporo szyję sobie sama ubrań na lato. Teraz mam właśnie urlop w pracy i mam w planach przez ten tydzień sobie uzupełnić troszkę ubraniowe braki ;) chociaż lubię też koszulę, białe, bardzo dobrze się w nich czuję, chociaz sa troszkę miej praktyczne, to fakt

iwona
30 lipca 2017, 22:21
0

O kurcze, to tylko ja stawiam na taki bardziej sportowy styl? Legginsy, sportowe buty, koszulki - też sportowe :D Jakoś najlepiej się w nich czuję w lecie, nie pocę się tak i wgl.

maja5
7 sierpnia 2017, 13:25
0

Sukienki, sukienki i jeszcze raz sukienki! Takie długie i dopasowane, mam ponad 170 cm, więc czuję się w czymś takim naprawdę cudnie i kosmicznie atrakcyjnie :) No i do tego jest lekko, wygodnie, do tego jakieś trampeczki, najlepiej wysokie i jest bosko! :)