Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Akcesoria do szycia i sklepy internetowe
krisi91
3 lipca 2017, 17:51
0
zaloguj się aby zagłosować

Moje drogie, gdzie kupujecie akcesoria do szycia? Chodzi mi stricte o sklepy internetowe, zawsze kupowałam u siebie, ale teraz się przeprowadziłam na wieś i trzeba się przerzucić na e-sklepy :) a jest ich tyle, ze wgl nie wiem gdzie szukać! Z góry dziękuję za pomoc! Nie ukrywam, szukam niskich cen

edi
9 lipca 2017, 21:12
0

ja kupuję głównie w dwóch sklepach - oczywiście na stronie łucznika i do tego jeszcze szyj.pl - i nic więcej nie potrzebuję, super ceny i chyba nigdy nie mięłam sytuacji, ze albo w jednym, albo w drugim nie było akurat tego, czego potrzebowałam - czyli idealnie :D

aslii2
17 lipca 2017, 23:22
0

jak dla mnie nie ma też co zapominać o allegro - zawsze znajdziemy to co chcemy a i ceny są zazwyczaj naprawdę dobre, jeżeli nie niższe niż w większości sklepów. małe zakupy zawsze robię u siebie, w stacjonarnym, duze głównie na allegro

lilka2
24 lipca 2017, 14:53
0

zdecydowanie allegro - jest po prostu najtaniej! W jakimś innym wątku ktoś wrzucał link do organizera, takiego do szpulek, nitek itd. I wyobraźcie sobie - koszt - 3 zł! W żadnym sklepie stacjonarnym (a i internetowym chyba też) nie widziałam takich rzeczy choćby za 10 zł czy mniej, więc widać ile możemy oszczędzić

pawia9
24 lipca 2017, 16:18
0

nie ma co jakoś bardzo dywagować co gdzie i jak, sprawa jest prosta, najpierw mozemy sobie sprawdzić cenę na allegro, potem wrzucić w jakas porównywarkę cenową i sprawdzić gdzie najtaniej i coś z tego wybrać. Zazwyczaj na allegro jest tanio, czasem najtaniej faktycznie, ale z drugiej strony - różnice w cenach naprawdę nie są kolosalne!

franko
30 lipca 2017, 22:30
0

Allegro, sklepy na allegro, sklep łucznika - dla mnie ważne jest to, żeby wszystko było w jednym miejscu. Jak zamawiam, to wszystko razem, w sensie zawsze przynajmniej kilka rzeczy. No i - ceny tak na prawdę nie różnią się diametralnie, warto to wiedzieć ;)

milki1
7 sierpnia 2017, 13:33
0

Sklep łucznik zawsze spoko ;) Mają baaardzo dobre ceny, więc jak coś mają, to moim zdaniem warto na nich stawiać. Przesyłki szybkie itd. A poza tym kupuję stacjonarnie jak coś, więc chyba bardziej już nie pomoge ;/