Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Czapeczki dla dzieci
kostka
18 lipca 2017, 08:39
0
zaloguj się aby zagłosować

Cześć! Z czego szyjecie czapeczki dla dzieci, jakie materiały polecacie na jaką porę roku? Co się sprawdza a co od razu odrzucić?

brownie
24 lipca 2017, 00:20
0

dzianina jest bardzo popularna i sprawdza się bardzo dobrze, ją sobie koniecznie sprawdź, poczytaj, posprawdzaj, I z tego co wiem cała masa dzieci ma właśnie czapeczki z dzianiny :)

lilka2
30 lipca 2017, 22:11
0

Tez mi się wydaje, że dzianina bedzie najlepszą najprostsza opcją, nie wiem czy jest sens kombinować? Znajoma szyła czapeczki dla dzieci i właśnie z dzianiny

maja5
7 sierpnia 2017, 13:21
0

Dzianina, dzianina i jeszcze raz dzianina! Sama szyję z dzianiny, najlepszy materiał! Sprawdzałam inne, eksperymentowałam, w końcu taka czapeczka to chwila robot i tylko trochę materiału. I efekt jest taki, ze dzianiny się trzymam teraz zawsze :)

irmina1
14 sierpnia 2017, 15:13
0

Dresówka pętelka będzie idealnym rozwiązaniem ;) Moim zdaniem nie ma lepszej opcji. Uszyłam już z niej kilka czapeczek dla swoich dzieci i sprawdza się w 100%. Poza tym - najważniejsze jest to, aby materiał zawierał elastynę, dla czapeczek to podstawa

kociamama
21 sierpnia 2017, 16:23
0

O, dokładnie, elastyna! Ona być musi. Jak same kiedyś szukałam takich informacji, to gdzieś znalazłam takie info i potem kilka osób mi to jeszcze potwierdziło. I, co najważniejsze, i takie naprawdę są fakty! :)

surmik
28 sierpnia 2017, 18:46
0

Oj tak, sama jak zaczynałam, to o tym nie wiedziałam, pomyślałam sobie, ze taka czapeczka to nic trudnego. No i wystartowałam, materiał oczywiście nic wspólnego z elastyną nie mia. Efekty? Żadne. No i niemal się przez to zniechęciłam do szycia :P

edi
25 września 2017, 23:58
0

A jesli chodzi o szycie czapeczki na taką pogodę, jak teraz, już jesienną, ale jeszcze nie na mrozy, to co polecacie? Jaki materiał itd?