Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Jaki prezent dla osoby, która szyje?
majak09
24 lipca 2017, 16:03
0
zaloguj się aby zagłosować

Cześć! Szukam pomocy, chcę kupić prezent dla mojej bliskiej znajomej, która też szyje. Na rodziny, budżet - powiedzmy, do 100 zł. Co polecacie? Nie ukrywam, chciałabym kupić jej coś praktycznego, ale wszystko wydaje mi się albo tandetnym pomysłem, albo już coś po prostu ma. I nie wiem co zrobić :(

lilka2
30 lipca 2017, 22:15
0

Może jakiś wypasiony organizer? Mignął mi gdzieś wątek o takich ;) manekin - chyba zbyt praktyczny że tak powiem. Jakiś zestaw nici, igieł, coś takiego? Albo jakiś nietypowy materiał?

hanix2
31 lipca 2017, 08:23
0

A nie lepiej postawić np. na coś związanego stricte z modą? Jakąś ksiazkę, album? Jak szyje, to na pewno ma wszystko do szycia potrzebne, wiec w to chyba nie warto isc. Zresztą, dla mnie to by było zbyt praktyczne. Książka związana z modą - to na pewno będzie dobry trop ;)

milki1
7 sierpnia 2017, 13:39
0

O, dokładnie, coś z modą! Albo jakiś dodatek! Coś z akcesoriów? Jeżeli szyje, to na pewno wszystko, co do szycia jej potrzebne już ma. Lepiej coś związane, ale nie tak dosłownie. Albo po prostu dyskretnie wybadać, wypytać, wtedy już na pewno trafisz w coś ok