Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Strony: 1 2
Jaki prezent dla osoby, która szyje?
majak09
24 lipca 2017, 16:03
0
zaloguj się aby zagłosować

Cześć! Szukam pomocy, chcę kupić prezent dla mojej bliskiej znajomej, która też szyje. Na rodziny, budżet - powiedzmy, do 100 zł. Co polecacie? Nie ukrywam, chciałabym kupić jej coś praktycznego, ale wszystko wydaje mi się albo tandetnym pomysłem, albo już coś po prostu ma. I nie wiem co zrobić :(

lilka2
30 lipca 2017, 22:15
0

Może jakiś wypasiony organizer? Mignął mi gdzieś wątek o takich ;) manekin - chyba zbyt praktyczny że tak powiem. Jakiś zestaw nici, igieł, coś takiego? Albo jakiś nietypowy materiał?

hanix2
31 lipca 2017, 08:23
0

A nie lepiej postawić np. na coś związanego stricte z modą? Jakąś ksiazkę, album? Jak szyje, to na pewno ma wszystko do szycia potrzebne, wiec w to chyba nie warto isc. Zresztą, dla mnie to by było zbyt praktyczne. Książka związana z modą - to na pewno będzie dobry trop ;)

milki1
7 sierpnia 2017, 13:39
0

O, dokładnie, coś z modą! Albo jakiś dodatek! Coś z akcesoriów? Jeżeli szyje, to na pewno wszystko, co do szycia jej potrzebne już ma. Lepiej coś związane, ale nie tak dosłownie. Albo po prostu dyskretnie wybadać, wypytać, wtedy już na pewno trafisz w coś ok

brownie
21 sierpnia 2017, 16:44
0

A jakiś taki wypasiony organizer? Tylko trzeba wybadać czy już takiego nie ma. Ale gdzieś na forum jest o tym wątek, poszukaj sobie. Rzecz mega praktyczna. Jak nie ma, to ja bym w coś takiego uderzała

modowaewa
28 sierpnia 2017, 16:30
0

A może jakieś dodatki do odzieży które można potem wykorzystać w nowych kreacjach? Bo moim zdaniem to może być bardzo dobry wybór. Zwłaszcza, że są to prezenty dość uniwersalne i wykorzystanie moze być tak naprawdę bardzo różne ;) A takie małe rzeczy naprawdę cieszą

franko
28 sierpnia 2017, 19:17
0

ja bym faktycznie postawiła na jakiś dizajnerski dodatek, mała rzecz,a  bardzo cieszy. Ceny są różne, na pewno coś wybierzesz.

luckka
12 września 2017, 08:43
0

Zainspirowana innym tematem tutaj na forum - może taki wypasiony zestaw nici? jakiejś bardzo dobrej firmy? Myślę, że to szczyt praktycyzmu, ale ja byłabym przynajmniej bardzo zadowolona. No i prezent na 100% będzie trafiony a nici kiedyś wykorzysta

iga31
18 września 2017, 23:14
0

Moim zdaniem warto zdecydować się na coś związanego z modą. książki, takie rzeczy. Może jakaś biografia sławnych projektantów? Takie rzeczy zazwyczaj będą trafione, zresztą, sama dostałam ostatnio coś podobnego ;) No i nie jest to rzecz jakoś bardzo droga, książka, to powiedzmy 40 czy 50 zł

3 października 2017, 15:52
0

A nie lepiej po prostu... kupić w jakimś sklepie bon podarunkowy? To jest naprawdę bardzo dobra opcja, wygodna, każdy sobie wybierze co chce :) A na pewno sa jakieś sklepy związane z szyciem, które takie bony do kupienia posiadają

Strony: 1 2