Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Strony: 1 2
Gdzie najlepiej szukać promocji i wyprzedaży?
pawia9
24 lipca 2017, 16:15
0
zaloguj się aby zagłosować

Moje drogie, gdzie najlepiej szukać promocji i wyprzedaży na ubrania oczywiście? Chodzi mi o sklepy internetowe, wymiary mam dosć standardowe, wiec nie mam problemów z trafieniem właśnie z rozmiarem, natomiast do większego miasta mam dość daleko.

iwona
30 lipca 2017, 22:22
0

Moim zdaniem najlepiej szukać na takich stronach jak domodi. Co najlepsze, tak pokazją promocję, których np. na zalando... NIE POKAZUJĄ w wyszukiwaniu! Potem jak się przechodzi na daną stronę, to jednak jest! Nie wiem czemu tak robią, ale ja tak znalazłam wiele wyprzedaży - 70% ;)

hanix2
31 lipca 2017, 08:25
0

O allegro jak zwykle nie można zapominać. Ja tam kopiłam wiele pełnowartościowych rzeczy po cenach znacznie niższych niż sklepowych. Ale racja, jak szukamy stricte dużych wyprzedaży i mamy trochę czasu, to domodi super.

gosia0
7 sierpnia 2017, 13:46
0

Allani też jest bardzo dobre pod tym względem ;) Coś podobnego do domodi. Dla mnie to i to jest super. Zbierają całą mase ofert, dla mnie to jest najważniejsze, bo nie mam czasu na sprawdzanie całej masy sklepów osobno, po kolei

edi
13 sierpnia 2017, 22:20
0

Jeżeli chodzi o domodi i allani, to moim zdaniem zdecydowanie allani. Wyrzuca mi rzeczy na wyprzedażach, których domidi mi nie pokazuje (zwłaszcza chodzi mi tutaj o wyprzedaże na zalando). Do tego niezastąpione cały czas jest np. ceneo

igla19
14 sierpnia 2017, 14:53
0

Jeżeli szukamy na allegro, to warto sortować po najbardziej popularnych. Zazwyczaj są to te najtańsze po prostu ;) A poza tym - polecam po prostu sprawdzać sobie sklepy regularnie. Jak się chce tanio kupić, to trzeba trochę czasu spędzać na szukaniu, nie ma innej opcji

brownie
21 sierpnia 2017, 16:43
0

Dla wszystkich tych, którzy szukają tych magicznych -70% w internecie - polecam poszukać sobie wątku na forum o tym jak sklepy przesyłają uszkodzony towar na takich wyprzedażach. Przykro mi, ale tak to czasem wygląda jak widać. I ja wiem, że odesłać można, ale przyjemność to raczej jest wątpliwa

modowaewa
28 sierpnia 2017, 16:31
0

Ja bardzo polecam na allegro, prawda jest taka, ze można tam kupić całą mase pięknych rzeczy w cenach, gdzie w sklepach o nich się nawet nie śniło, jest znacznie, znacznie taniej. No i samo wyszukiwanie jest bardzo proste i dokładnie, dla mnie to jest przynajmniej bardzo ważne

surmik
28 sierpnia 2017, 18:41
0

chwilka, chwilka, to już nikt nie chodzi normalnie po sklepach i nie szuka okazji, wyprzedaży? ja to cały czas bardzo lubię, zwłaszcza w towarzystwie przyjaciółki. I chociaż czasu na to znika masa, to jednak czas jest spędzony baaardzo przyjemnie :D

wikisia
5 września 2017, 08:35
0

Ja polecam się zapisywać na newslettery sklepów, które Was interesują - wtedy nic Was nie ominie. A jak nie chcecie mieć od nich miliarda maili, to na innym koncie i sprawdzać je co jakiś czas. W każdym razie - wtedy tak to szukanie nie zaprząta nam głowy

Strony: 1 2