Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Gdzie sprzedajecie swoje ubrania?
wiki4
5 września 2017, 00:53
0
zaloguj się aby zagłosować

Hej, pytanie jak w tytule - jeżeli nie szyjecie na zamówienie, to gdzie sprzedajcie? Chodzi mi o strony typu np. pakamera. Będe mega wdzięczna za odpowiedzi! :)

jowka
5 września 2017, 08:27
0

Wiesz co, ja szyję niemal wyłącznie na zamówienie, ale jest też portal http://art-madam.pl/ - myślę, że o coś takiego Ci chodzi, chyba jeden z popularniejszych tego typu

majak09
12 września 2017, 00:03
0

A pakamera, rozumiem, Ci nie wystarcza? Bo moim zdaniem to zdecydowanie najlepsze miejsce na takie handlowanie. tam zagląda najwięcej osób, nie wiem, czy jak coś się tam nie sprzeda, to na jakimś innym pójdzie. Chyba, ze allegro po prostu? Macie z tym jakieś doświadczenia?

luckka
12 września 2017, 08:45
0

jeżeli chodzi o allegro, to faktycznie moze to być fajny pomysł ale trzeba włożyć masę pracy aby nasze aukcje się wyróżniały i przyciągały, w tym wizualnie. Bo jednak konkurencja jest olbrzymia. Chociaż, gdyby taki sklep sobie tam rozkręcić i być już kojarzonym, to mogłaby si to naprawdę znakomicie kręcić

iga31
18 września 2017, 23:21
0

Moim zdaniem warto postawić raczej na takie portale, ze tak powiem, specjalistyczne. Pakamera jest naprawdę super, sama sprzedałam tam sporo rzeczy i jak najbardziej polecam. Dopiero jak nam taka jedna platforma nie wystarcza, to myślałabym o kolejnej