Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Jakie nici wybrać?
wikisia
5 września 2017, 08:40
0
zaloguj się aby zagłosować

Drogie dziewczyny, jak w temacie, jakie nici wybrać? Bardziej ogólnie, po prostu jakich wy używacie, jak się prezentują cenowo, na jakie warto postawić (w sensie np. jakiej firmy) a jakie omijać z daleka?

majak09
12 września 2017, 00:05
0

Nie wiem, czy to będzie jakieś zaskoczenie, ale łucznik ma naprawdę fajne i dość tanie. Ja mam od nich sporo i jestem bardzo zadowolona. polecam sobie poszukać. Zresztą, nie wiem, czy jest sens płacić nie wiadomo ile za jakieś super markowe nici. czy to nie jest płacenie tylko za markę?

luckka
12 września 2017, 08:42
0

te z łucznika sa bardzo ok, kiedyś korzystałam i polecam. natomiast ja najczęściej kupuję takie normalne, ez spinania się o firmy czy marki i mi wystarczają i są naprawdę dobre.

dagus29
17 września 2017, 17:26
0

Ja korzystałam z nici wielu różnych forma i ogólnie wydaje mi się, że różnice nie są jakies kosmicznie duże. Nie trzeba od razu wydawać na nie majtku, zwykłe nici z pierwszego lepszego sklepu sa naprawdę ok - chyba, ze ktoś jest nie wiadomo jakim profesjonalistom

fifka
18 września 2017, 23:29
0

Moim zdaniem różnica jest dość znaczna i warto zapłacić więcej za dobre nici. Sama mam nici Gutermann, nie sa najtańsze, ale świetnie się sprawdzają. Więc mogę jak najbardziej polecić!