Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Jakie nici wybrać?
wikisia
5 września 2017, 08:40
0
zaloguj się aby zagłosować

Drogie dziewczyny, jak w temacie, jakie nici wybrać? Bardziej ogólnie, po prostu jakich wy używacie, jak się prezentują cenowo, na jakie warto postawić (w sensie np. jakiej firmy) a jakie omijać z daleka?

majak09
12 września 2017, 00:05
0

Nie wiem, czy to będzie jakieś zaskoczenie, ale łucznik ma naprawdę fajne i dość tanie. Ja mam od nich sporo i jestem bardzo zadowolona. polecam sobie poszukać. Zresztą, nie wiem, czy jest sens płacić nie wiadomo ile za jakieś super markowe nici. czy to nie jest płacenie tylko za markę?

luckka
12 września 2017, 08:42
0

te z łucznika sa bardzo ok, kiedyś korzystałam i polecam. natomiast ja najczęściej kupuję takie normalne, ez spinania się o firmy czy marki i mi wystarczają i są naprawdę dobre.

dagus29
17 września 2017, 17:26
0

Ja korzystałam z nici wielu różnych forma i ogólnie wydaje mi się, że różnice nie są jakies kosmicznie duże. Nie trzeba od razu wydawać na nie majtku, zwykłe nici z pierwszego lepszego sklepu sa naprawdę ok - chyba, ze ktoś jest nie wiadomo jakim profesjonalistom

fifka
18 września 2017, 23:29
0

Moim zdaniem różnica jest dość znaczna i warto zapłacić więcej za dobre nici. Sama mam nici Gutermann, nie sa najtańsze, ale świetnie się sprawdzają. Więc mogę jak najbardziej polecić!

kociamama
25 września 2017, 23:46
0

ja cały czas szyję na zwykłych, bez rozwodzenia się nad super firmami, i nie czuję z tego powodu żadnego dyskomfortu. Wiec czy jest sens płacić tak naprawdę kilak razy więcej?

igla19
26 września 2017, 07:36
0

Bardzo fajne nici ma firma coats. Jeżeli ktoś potrzebuje takich do prawdziwych działań bojowych, to naprawdę polecam, szyłam nimi razy kilka i naprawdę złego słowa powiedzieć nie moge, były świetne. Znajoma korzysta z nich znacznie cześciej i też poleca

bozena.kaleska
3 października 2017, 15:46
0

Moim zdaniem warto po prostu samemu sprawdzić raz czy dwa te lepsze i ocenić, czy warto. Sama tak zrobiłam. I faktycznie kupuję te tańsze, normalne. Bo różnica wcale nie była jakaś wielka. I nie mam po co przepłacać. Ale znam osoby, którym się lepiej nimi szyje albo po prostu potrzebuje lepszej jakosci i dopłacają

viralowa
9 października 2017, 22:44
0

Moim zdaniem zwykłe w 100% wystarczą, ale najlepiej sprawdzić samemu. Ja sama lubię sprawdzać nowe opcje, eksperymentować, ale jak niemal nie ma to dla mnie różnicy, to chyba nie ma sensu wydawać większych pieniędzy

napartek29
10 października 2017, 07:47
0

Oj nie, nie zgodze się, że między tanimi i drogimi niciami niemal nie ma różnicy! Szyłam naprawdę wieloma, szyłam naprawdę różne rzeczy i jak się szyje coś naprawdę bardziej skomplikowanego, coś, co ma swoje wytrzymać itd. to droższe nici są naprawdę dobrym wyborem. Nie ma co oszczędzać jak np. szyjecie na zamówienie, przynajmniej ja nie oszczędzam