Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Aplikacje na smartfony
majak09
11 września 2017, 23:57
0
zaloguj się aby zagłosować

Moje drogie, jakie aplikacje macie związane z szyciem? czy pomagacie sobie w taki sposób w pracy? Jeśli tak, to napiszcie coś o nich, bo sama specem nie jestem ale temat mnie ostatnio zainteresował :)

milki1
18 września 2017, 23:44
0

Jest sporo aplikacji z wzorami/projektami do szycia. Sama kilka mam i sobie chwalę. polecam poszukać i posprawdzać jeżeli ktoś akurat czegoś takiego potrzebuje. Nie maja wielkich wymagać jesli to kogoś interesuje ;)

kociamama
25 września 2017, 23:55
0

Też spotkałam się głównie z takimi z projektami i pomysłami. Chociaż powiem - sama nie korzystam obecnie. Są wgl jakies inne? Jesli tak, to jakie? Może wtedy bym się czymś zainteresowała nowym

igla19
26 września 2017, 07:39
0

Z takich ciekawszych, ja ostatnio widziałam aplikację dla dzieci, które chciałby zacząć szyć. I prezentowała się bardzo fajnie (nazwa, coś w styl własnie szycie dla dzieci, na pewno łatwo ja znaleźć). Jak ktoś już ma i chce zarazić naszym bakcylem - polecam :D

karola
3 października 2017, 08:02
0

Kurcze, lubię te wszystkie nowe możliwosci, smartfony, aplikacje, ale moim zdaniem - bez przesady :) szyję sporo, radze sobie bez takich dodatków i nie wiem,czy one aby nie wprowadzają więcej zamieszania niż dobrego, serio ;)

viralowa
9 października 2017, 22:38
0

Ja nie mam, ale nie ukrywa, mega mnie teraz zainspirowałyście! Że ja sama wcześniej na to nie wpadłam. Na pewno poszukam czegoś fajnego, posprawdzam i dam Wam tutaj znać jak to wygląda! :)

napartek29
24 października 2017, 08:11
0

ja widziałam gdzies taki jakby kurs od podstaw, nie było to moze nie wiadomo co, ale obstawiam, że jakiejś tam licznie osób pomogła. Wiec jak ktoś szuka, to chyba warto? Chociaż nie wiem, czy kilka razy wiecej nie uda nam się dowiedziec chociażby na youtube?

ginetta
31 października 2017, 09:46
0

ja widziałam chyba też coś w stylu burda - najlepsze wykroje, moze się komuś przyda. Sama natomiast jakąś wielką fanką nie jestem - w sensie samego wciskana smartfona w każdy aspekt życia, wiec nawet tej apki nie sprawdzałam