Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Maszyna - Łucznik Carmen
milki1
18 września 2017, 23:40
0
zaloguj się aby zagłosować

Cześć, mam na oku nową maszynę, łucznik Carmen, czy macie z nią jakies doświadczenia? polecacie, nie polecacie? ;)

kociamama
25 września 2017, 23:45
0

Osobiście jej nie mam (niestety) ale widziałam ją w akcji, ze tak powiem, do tego też miałam okazję trochę na niej popracowac (chociaż może blizej bedzie do stwierdzenia "miałam okazję sprawdzić jak się na niej pracuje") w każdym razie - jest naprawdę świetna moim skromnym zdaniem :D

igla19
26 września 2017, 07:40
0

Znajoma ma i baaardzo sobie chwali! Jeżeli tylko cena nie jest dla Ciebie przeszkodą, to jak najbardziej warto. Zresztą, kilka razy wcześniej juz coś o niej słyszałam i zawsze były to bardzo pozytywne głosy

kryska0
3 października 2017, 16:02
0

Świetna maszyna, ma ją znajoma, szyje jak szalona. bardzo wygodna, super wykonana, naprawdę warto w nią zainwestować. jak się zastanawiasz, to bierz i nie pytaj, na pewno bedziesz zadowolona :)

aslii2
10 października 2017, 08:01
0

naprawdę dobry sprzęt. jak się na nia zdecydujesz, to na bank będziesz zadowolona. cena nie jest jakaś niska, ale z drugiej strony sprzęt wysokiej jakosci, na którym naprawdę mozesz konkretnie podziałać, szyć komfortowo i nie przejmować se jakimiś drobnostkami

petelka
17 października 2017, 08:10
0

Bardzo dobra maszyna, moge w 100% polecić, praca na czymś takim jest naprawdę czystą przyjemnością. Mało nie kosztuje, to fakt, ale jak sobie ktoś moze pozwolić, to na pewno będzie zadowolony