Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Ulubione stylizacje na jesień
milki1
18 września 2017, 23:46
0
zaloguj się aby zagłosować

Już połowa września, jakie sa wasze ulubione stylizacje i połączenia na jesień? Zwłaszcza teraz, gdy pogoda zaskakuje każdego dnia? Inspirujmy się, moje drogie! :)

kociamama
25 września 2017, 23:48
0

ja jestem wielką fanką płaszczyków, kozaków i tych klimatów. Zdecydowanie wszystkie kurtki i styl bardziej sportowy jest nie dla mnie. i wydaje mi się, ze obecnie ma tak zdecydowana większość z nas, mam rację?

brownie
26 września 2017, 07:55
0

O, i ja jestem właśnie tą, co biega w softshellach itd. I może faktycznie płaszczyki wyglądają lepiej, ale przynajmniej zawsze mi ciepło, nic mi nie przemaka, ubrania sa ultra wygodne i przygotowane do takiego mojego aktywnego trybu życia :D no ale to juz faktycznie, jak kto lubi.

karola
3 października 2017, 08:00
0

Płaszcze, botki, wszystko w takich jesiennych kolorach najlepiej :) a jeszcze czasem dorzucę do tego taki duży kapelusz, jak pogoda oczywiście na to jeszcze pozwala. No i to jest opcja optymalna, jak wieje i pada, to kurtki itd. - jednak praktyczne aspekty wtedy wygrywają :)

viralowa
9 października 2017, 22:37
0

Ja akurat przy takiej pogodzie jak teraz jestem wielką fanką tego, co mega praktyczne. Nieprzemakalna kurtka, nieprzemakalny nawet plecak. Do tego wygoda! Ale ja ostatnio prowadzę taki zabiegany tryb życia, ze po prostu nic nie może mnie zatrzymać - moze to też dlatego :D