Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Jesienne szycie dla dzieci
edi
25 września 2017, 23:57
0
zaloguj się aby zagłosować

Moje drogie, co teraz szyjecie swoim pociechom? Pochwalcie się, mozecie nawet podzielić się najlepszymi pomysłami jakie Wam wpadły do głowy - lub nawet są już zrealizowane! ;)

kryska0
3 października 2017, 16:04
0

Czapeczki, kurteczka jest, spodenki, wszystko, co jesienne. Jest tego trochę. taka prawda. Ale warto, bo już mam jedną kurteczkę uszytą i wyszła świetnie! :)

basiella
31 października 2017, 01:09
0

Ja szyję co tylko potrafię :) Czapeczki, bluzeczki, spodenki, płaszczyk raz mi się udał naprawdę znakomity. Do tego robię tez na drutach, wiec jak będzie potrzebny np. ciepły szalki, to od razu biorę się do roboty :)

olenna
7 listopada 2017, 01:51
0

ja mam podobnie, pełen zestaw, nie ma sie co ograniczać ;) w końcu wiem, ze potrafię zrobić lepsze rzeczy niż te w sklepach, zwłaszcza, ze wychodzi tez to znacznie taniej ;)

plecionka
13 listopada 2017, 21:45
0

ja na chwilę obecną jestem na etapie szalików, czapeczek, takich prostszych rzeczy ;) próbowałam w tym roku z takim prostym płaszczykiem, ale ewidentnie coś nie zagrało ;/

fifka
27 listopada 2017, 22:35
0

Ja sie ograniczam do czapek, szalikow i rekawiczek. Chociaz marzy mi sie wyszyc coreczce tweedowy plaszczyk na jesien albo wiosne. Ale to chyba wyzsza szkola jazdy, chyba jeszcze nie na moje rece, cha cha :)