Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Jaka maszynę wybrać do 800 zł?
brownie
26 września 2017, 07:51
0
zaloguj się aby zagłosować

Cześć, tak jak w temacie, jamą maszynę w cenie 800 zł polecacie (lub około)? Zbieram się do zmiany na lepsze, więcej zł już nie ogarnę, ale mam nadzieję, że w tej cenie coś fajnego uda się znaleźć :)

kryska0
3 października 2017, 16:01
0

Moja droga, kluczowe pytanie - maszyna ma być nowa, moze być nowa czy ma być używana? :)

brownie
10 października 2017, 07:57
0

No tak, prawie najważniejszego  nie napisałam, brawo ja! :D maszyna powinna być nowa, cyba, że faktycznie mi się nie uda znaleźć nic ciekawego, to się będę rozglądała dopiero wtedy za używaną

petelka
17 października 2017, 08:07
0

Sprawdź sobie koniecznie teraz sklep łucznika, mają sporo promocji, maszyny tańsze o nawet 20%, co naprawdę robi różnice, zwłaszcza w takim budżecie, który nie jest jakiś wielki, nie oszukujmy się ;)

plecionka
23 października 2017, 23:51
0

Może model Dorota? Moja koleżanka ma i szczerze poleca, sama kupowała właśnie za około 800 zł z tego co pamiętam, moze kilkadziesiąt zł niej. Tak czy inaczej, teraz da się kupić za 600 zł lub mniej, więc moim zdaniem bedzie to naprawdę bardzo fajna opcja. Sprawdź sobie te maszynę

irysek
31 października 2017, 09:21
0

w tym przedziale cenowym elma 160 explore może być fajnym wyborem. od znajomej słyszałam, ze bardzo sobie chwali i zapłaciła własnie cos około 800 zł

modowaewa
7 listopada 2017, 01:48
0

jeżeli chodzi o maszynę dorota, to ja bardzo polecam! teraz już przeskoczyłam trochę wyżej, ale w tej cenie to jest naprawde jedna z najlepszych opcji jeżeli decydujemy się na coś nowego!

wikisia
22 listopada 2017, 01:01
0

elma jak najbardziej! bardzo wdzięczna maszyna, moja przyjaciółka miała ją kiedyś i słyszałam o niej naprawdę bardzo dużo dobrego, zwłaszcza jak na taką fajną cenę