Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Wasze ulubione tkaniny na jesień to....?
igla19
17 października 2017, 07:40
0
zaloguj się aby zagłosować

Po prostu, jakie są Wasze ulubione tkaniny, materiały, na jesień? Idziecie w praktyczność czy może ważniejsze jest to, ze macie sie sobie podobać? Czy moze bez problemów znajdujecie w tej kwestii kompromisy ??

jagodowaola
13 listopada 2017, 21:33
0

no moim zdaniem ma być i łądnie, i praktycznie ;) i wiem, że połączenie tego niekoniecznie będzie proste, no ale cóż - ja w takich przypadkach nie przepadam za kompromisami

wladcanozyczek
22 listopada 2017, 17:51
0

moje to chyba te nieprzemakalne :D moze nie brzmi to najlepiej, ale nie jestem fanką parasoli :D więc wszelakie kurteczki szyję sobie z materiałów nieprzemakalnych i nikt mnie nie ruszy :D

milki1
23 listopada 2017, 19:25
0

Haha nieprzemakalnie na jesień to faktycznie podstawa. Ja lubie jeszcze ciepelko. ;D

Generalnie w jesieni przepadam za jeansem czy tez niemodnym ostatnio sztruksem. Czyli dosyc grube warstwy haha

bladazz
23 listopada 2017, 21:17
0

hahaa, widze ze trafilas w moj gust!!! ja tez kocham sztruksy. i faktycznie znalezienie w sklepach gotowych ubran ze sztruksu teraz to naprawde rzadkosc. jestem ciekawa czemu producenci odeszli nieco od tego materialu

ostatnio udalo mi sie stworzyc dosyc ciekawa kamizelke ze sztruksu, postaram sie potem wrzucic zdjecie :D:D