Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Strony: 1 2 3
Najmodniejsze kolory w 2018
kryska0
12 lutego 2018, 23:51
0
zaloguj się aby zagłosować

Cześć, po mału planuje uszycie paru wiosennych ciuszków i zastanawiam się, jakie kolory będą królowały tej wiosny. W internecie wyczytałam, że fiolet będzie kolorem roku, ale jakoś go nie czuję. Myślałam, o żywych i energetycznych kolorach -  kanarkowy żółty w połączeniu z grafitowym. Macie jakieś swoje hity jeżeli chodzi o kolory?

bryga01
13 lutego 2018, 01:08
0

Moim zdaniem najlepszy kolor to pomarańcz nie wiem, dlaczego ale jestem w nim zakochana. Pomimo tego, że czasami jest trudny w stylizacji, to świetnie pasuje od mojej urody. Jeżeli chodzi o ten kolor to warto postawić na mocny oranżowy - na ulicy każdy zwróci na Ciebie uwagę haha :D

parcela5
13 lutego 2018, 01:14
0

Wiem, że teraz w modzie są mocne i żywe kolory, ale myślę, że duży potencjał ma pudrowy róż. Zwłaszcza dodatki w tym odcieniu świetnie wyglądają. Ostatnio uszyłam sobie spodnie w tym kolorze i wygląda to bosko, jedynie muszę poczekać na lepszą pogodę, bo na taka chlapę, to boje się w nich wychodzić :)

aslii2
13 lutego 2018, 17:17
0

Dziewczyny! Dziwi minie to, że szyjecie własne rzeczy, a nie śledzicie najnowszych trendów jeżeli chodzi o kolory i materiały. Instytutu Pantone już dawno wypuścił listę najmodniejszych kolorów sezonu wiosna/lato 2018. Według mnie to właśnie czekoladowy brąz i blooming dahlia będą hitem tej wiosny.

pawia9
13 lutego 2018, 17:28
0

Okej weź się tak nie spinaj, nie każdy musi śledzić takie rzeczy. Myślę, że po to był stworzony ten wątek, żeby porozmawiać na ten temat i czegoś się dowiedzieć.

aslii2
13 lutego 2018, 22:58
0

Źle m nie zrozumiałaś, nie chciałam nic nikomu wypominać, po prostu dziwi mnie to, że nie wiedziałyście o tym. Ciesze się, że w jakiś sposób mogę Wam pomóc.

jowitka1
13 lutego 2018, 22:59
0

Wow na prawdę super! Sprawdziłam wszystkie kolory wybrane przez Pantone! Jestem zachwycona kolorem Arcadia tym zielonym :D Niesamowity już lecę szukać takiego materiału hihi :)

fifka
13 lutego 2018, 23:01
0

Cześć! Też widziałam kolory Pantone i nieskromnie stwierdzę, że moim must have jest neonowy limonkowy. Lubie żywe kolory, a ten jest po prostu wystrzałowy. Tylko zastanawiam się co z niego uszyć :)

kryska0
13 lutego 2018, 23:02
0

Oooo! Nie spodziewałam się tylu odpowiedzi! Super dziewczyny dziękuje za wskazówki. Ja również zakochałam się w limonkowym kolorze :D Jak myślicie, jakie połączenie byłoby najlepsze. Jeszcze nie jestem pewna co do swoich gustów, dlatego fanie jakby ktoś z Was mi doradził. Myślałam o fuksji, ale czy to nie będzie zbyt ostre? :(

jagho
14 lutego 2018, 00:31
0

Ja stawiam na brązy, może nie są to zbyt wiosenne kolory, ale moim zdaniem czekoladowe i beżowe odcienie to strzał w dziesiątkę. Właśnie szyję spódnice w odcieniu ciepłego piasku, do tego delikatne ozdobne guziczki z przodu – będzie wyglądać bosko!

Strony: 1 2 3