Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Strony: 1 2 3
Najmodniejsze kolory w 2018
prawniczka
14 lutego 2018, 00:51
0
zaloguj się aby zagłosować

Ostatnio widziałam świetną sesje zdjęciową Versace z lawendą w roli głównej. Niestety nie zgodzę się, że ten kolor jest zarezerwowany tylko do poważnych kreacji. Właśnie Versace zrobiła specjalną kolekcję z okazji Walentynek. Nawiązali oni do dwóch pastelowych kolorów - niebieskiego i różowego, które wpadają w odcień pink lavender. To właśnie na te trzy kolory postawie tego lata ;)

serialik
14 lutego 2018, 00:52
0

Widzę , że bardzo często pojawia się tutaj wątek kolorów pastelowych, a co z tymi bardziej energetycznymi barwami? Myślicie, że nie przyjmą się u nas?

ilona2
14 lutego 2018, 00:53
0

Jak już dyskutujemy o gustach to z pewnością pastelowe kolory bardziej spodobają się szerszemu gronu. Dodatkowo mocne kolory są trudne i nie każdy czuje się w nich dobrze. Dlatego chyba zgodzę się z większością i powiem , że pastele rządza, zresztą sama bardziej je lubię haha :)

karola
14 lutego 2018, 00:54
0

Nie no, ja stanę w obronie neonów! Przecież limonka to będzie hit sezonu, może nie do końca wiosny, ale lata to na pewno.

marcela001
14 lutego 2018, 00:55
0

Myślę, że idealnym kompromisem będzie koralowy, to nie jest kolor ani zbyt wyzywający ani tak bezpieczny jak pastele.

hanix2
14 lutego 2018, 00:56
0

Kompromisem to będzie delikatny szary z palety Pantone. To właśnie on świetnie połączy wszystkie najmodniejsze kolory w 2018. Jako fanka minimalizmu wyróżnię go jako must have tego roku :)

bagusxx
14 lutego 2018, 00:57
0

Faktycznie coś jest w tym szarym. Właśnie sobie sprawdziłam kolory pantone w intrenecie. Dodatkowo wyróżniłabym boy blue, jest taki uroczy i bardzo dziewczęcy :)

bladazz
14 lutego 2018, 00:58
0

O jacie, jak cudnie! Bardzo zaintrygował mnie ten ultra violet i wiecie co chyba pokuszę się i spróbuje sama stworzyć materiał w takim kolorze :)

irmina1
14 lutego 2018, 01:00
0

Mi to od razu skradł serce limonkowy. Po przeczytaniu wszystkich komentarzy na nowo odkryłam ten kolor. Teraz tylko musze się zastanowić co sobie uszyć :) Czy któraś z Was już coś robiła z tym kolorem?

Strony: 1 2 3