Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Strony: 1 2 3
Pomysły na wielkanoc
florek
5 marca 2018, 15:00
0
zaloguj się aby zagłosować

Też planuje uszyć coś fajnego na święta, ale za bardzo nie mam pomysłu i zastanawiam się gdzie mogę kupić aplikacje, ozdoby i materiały w Wielkanocnym klimacie. Może znacie jakieś sklepy internetowe gdzie można już kupić takie bajery?

lilkkaa
5 marca 2018, 16:53
0

Ze swojej strony polecam cottonbee.pl można tam zaprojektować swój materiał no i oczywiście znajdziesz tam świetne wielkanocne wzory 🙂

branson233
7 marca 2018, 16:10
0

Ja na te święta będę bawić się filcem. Planuje zrobić malutkie podstawki pod kubki w kształcie króliczków i kurczaczków. Myślę, że będzie to strzał w 10 🙂

plussize
7 marca 2018, 16:39
0

Ja chcę wyhaftować mały koszyczek dla córeczki. Instrukcję znalazłam na internecie i biorę się do roboty 🙂

rabarbarka
11 marca 2018, 20:09
0

Świetne pomysły! Zastanawiam się nad tymi filcowymi podstawkami. Prosty i bardzo kreatywny sposób, a takie gadżety zawsze przydają się podczas rodzinnych spotkań.

ankakaczka
15 marca 2018, 23:45
0

Ja po mału kończę ozdobne koronki na koszyczki Wielkanocne - takie na elastycznej gumce,  które łatwo dopasować. Widziałam je w zeszłym roku na kiermaszu i były strasznie drogie z dobre 40 zł. Mnie materiały wyszły 20, a będę miała z dobre 10 sztuk 🙂

ilona2
19 marca 2018, 22:43
0

Firanki, firanki i jeszcze raz firanki. Dziewczyny, jak to cudnie wygląda na Wielkanoc. Mam takie tematyczne zasłony na Boże narodzenie i Wielkanoc, za dużo już nie trzeba robić, żeby zapanował świąteczny nastrój w domu. No i goście zawsze chwalili moje pomysłu 🙂

tygryska
25 marca 2018, 19:07
0

Hej! A ja zrobiłam śliczne poszewki na poduszki. Jeśli chcecie coś uszyć na święta to na to z pewnością wystarczy wam czasu 🙂

Pola Witt
28 maja 2018, 20:32
0

O ja uwielbiam oplatać jaja naturalnymi sznureczkami! To wygląda tak eco i naturalnie. Do tego sadzę dużo szczypiorku i tak przyozdabiam kredens w salonie

Szpila
31 maja 2018, 20:05
0

Też co roku robię takie jajka obwiązywane różnymi włóczkami :)))))))

Strony: 1 2 3