Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Strony: 1 2
Trendy na wiosnę
olenna
3 kwietnia 2018, 20:53
0
zaloguj się aby zagłosować

Cześć! Wiosna już za pasem, więc pewnie wiele z Was zabrało się za pierwsze letnie projekty 🙂 Na co stawiacie tej wiosny? Jakie fasony, kolory i kroje wybrałyście?

marlena33
3 kwietnia 2018, 21:40
0

Stawiam na spodnie, a dokładnie cluoty! Już od dwóch lat pojawiają się na rynku, ale wydaje mi się , że ten rok będzie ich szczytem popularności. Znalazłam wykroje w burdzie i zabieram się do tworzenia 🙂

karmon
9 kwietnia 2018, 21:22
0

Myślę, że falbanki się jeszcze obronią. Dlatego ja szyje sobie parę bluzeczek z hiszpańską falbanką. Taką obcisłą zapinaną jak body. Świetnie podkreślają figurę 🙂

pieknaania
9 kwietnia 2018, 22:19
0

Ostatnio w burdzie były świetne wykroje na lato warto sobie zajrzeć 🙂

amawar
17 kwietnia 2018, 16:55
0

Polecam artykuł w Elle o must have'ach tej wiosny. Ja zakochałam się w zółtym sweterku 🙂 https://www.elle.pl/artykul/10-must-have-ow-na-wiosne-2018

dagus29
25 kwietnia 2018, 21:56
0

Elle zawsze jest na czasie z trendami. Chyba wezmę się za szycie białego garnituru haha! To dopiero będzie wyzwanie dla wiejskiej szwaczki haha 😀

morelove
26 kwietnia 2018, 19:55
0

A co myślicie o przezroczystych materiałach. Mam na myśli np. bluzki z rękawami, które prześwitują lub sukienki z delikatną halką a na to prześwitujący materiał? Szyłyście coś takiego, jest to trudne?

Pola Witt
20 maja 2018, 17:34
0

Marzę o uszyciu zwiewnej, kwiatowej sukienki. Tylko nadal nie znalazłam miejsca w którym będą idealne materiały. Ale może znajdę wkrótce...

Pola Witt
20 maja 2018, 17:50
0

Na wiosnę najlepiej kwiaty nosić, i jasne kolory. Ewentualnie ciekawe kapeluszy 😀

Szpila
25 maja 2018, 17:43
0

O tak! kwiaty! Ja wpadłam w tym roku po uszy w motywy florystyczne! Obkupiłam się w różne desenie, których motywem przewodnim są kwiaty i zamierzam je ze sobą połaczyć w jednej oversize'owej kiecce <3

Strony: 1 2