Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Marynarka na wesele
wikcia02
25 kwietnia 2018, 21:14
0
zaloguj się aby zagłosować

Cześć! Zapraszam na pogaduchy 🙂 Pewnie wiele z Was idzie na wesele w tym roku. Jakie fosfony i kolory marynarek polecacie? Moze macie jakieś fajne formy do szycia lub linki do ładnych marynarek z sieciówek. Totalnie nie wiem co jest teraz na topie.Szukam inspiracji, może sobie pomożemy? 🙂

paolka
25 kwietnia 2018, 21:41
0

Teraz bardzo modne są takie marynarki http://www.reserved.com/pl/pl/su371-01x/jacket?gclid=CjwKCAjwzoDXBRBbEiwAGZRIeEcr4UnLFy2QENsmnJLCP6nhljaZ8SfxuJxjaTZTuZLI-u2PznT0TBoCvHYQAvD_BwE  muszą być trochę dłuższe i zapinane na jeden guzik, albo wcale.

Pola Witt
31 maja 2018, 19:31
0

miałam fioła na punkcie granatowych ale odkąd pewien prezydent się ich uczepił to mi zbrzydły... teraz najczęściej zawieszam oko na takich grafitach, które gdzies przetykane są troche granatem własnie

Barb
10 czerwca 2018, 20:14
0

Myślę, że klasyka. Grafit, albo granat. Tak jak pisze poprzedniczka

Marti77
16 lipca 2018, 14:29
0

Ja w sumie od tamtego roku byłam na 11 weselach w sumie (MARATON xd) ale na żadne nie założyłam marynarki. Jakoś marynarka pasuje mi tylko do spodni jak jest za długa na sukience to jakoś nie ładnie mi to wygląda 😉

OlaX
17 lipca 2018, 11:34
0

Klasyka jest fajna bo zawsze do wszystkiego pasuje i jest ostrożnym wyjściem. Ja bardzo ale to bardzo lubię motywy kwiatowe, które są teraz mega popularne i są fajnym rozwiązaniem, żeby ożywić każdy outfit 🙂