Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Strony: 1 2
Jaki styl macie?
Marti77
10 lipca 2018, 15:24
0
zaloguj się aby zagłosować

Ciekawa jestem jak się ubierają użytkowniczki, czy mają jakieś ciekawe połączenia. Ja trochę biurowy, koszule, ciemne, spodnie, stonowane sukienki 😀 . Mało sportowo

MacCza87
11 lipca 2018, 10:21
0

ja najczęściej chodzę w sukienkach, więc szczególnych połączeń nie robię :DD Ale jak już, lubię ubrać np. w lato taką bluzkę na ramiączkach, ładne spodenki z wysokim stanem i do tego jakąś dłuższą narzutkę do kolan ;D wszystko stonowane prócz narzutki która musi być kolorowa! 😀

esterciakkk
18 lipca 2018, 14:58
0

Hmmm mój styl jest chyba bliżej nie określony, bo w szafie mam wszystko i nic 😀 w większości królują patterny w kwiatki czy to sukienki czy bluzki, spodnie z dziurami.. albo porozciągane bluzy 😀 i do wszystkie co by to nie było ubieram trampki! Tak właśnie wyglądam ja - esterciakkk 😀

kott30
19 lipca 2018, 10:03
0

Jeżeli chodzi o mój styl to jest raczej luźny, casualowy. Lubię nosić lekkie, zwiewne koszule najlepiej oversize i do tego zwykłe rurki bądź legginsy.. czasem zaszaleje z kolorami oczywiście 😀 Na nogach jakieś wygodne "cichobiegi" jak to moja mama ma w zwyczaju mawiać 🙂

esterciakkk
23 lipca 2018, 09:31
0

Ja raczej styl luźny ale elegancki ;). Koszule, ciemne spodnie i tego typu. Czasem sukienki, głownie ołówkowe, czy spódnice. Mało kolorowe rzeczy przeważa u mnie szary, biały i czarny 😉 Ale za to szyć lubię głównie kolorowe rzeczy 😀

jadziakrzy
25 lipca 2018, 15:34
0

Jestem ekscentrykiem więc mój wygląd jest dosyć specyficzny. Zawsze sięgam po kolory i to przeróżne - np. moje włosy w tym momencie są różowe ;). Najbardziej jednak lubię sukienki, ale one też są dosyć "fikuśne". A jeżeli chodzi o obuwie to zdecydowanie creepersy, albo inne które mają bardzo podobny spód do creepersów, w sensie są takie podwyższane 😀

kasareletka
30 lipca 2018, 14:41
0

ohohoh to mój zupełnie inny :D. ja mam bardziej rockowy styl jednak ;D kurtka skórzana, spodeneczki, spodnie, trampki itp ;). W tym mi mega wygodnie !

zuzaZuza
27 sierpnia 2018, 14:10
0

Mój styl jest bardzo dziewczęcy, dlatego też górują u mnie motywy koronkowe i kwieciste 🙂 mam masę zwiewnych sukienek w kwiatki do których noszę torebki na łańcuszkach, bądź materiałowe "siaty" i łączę to oczywiście z moimi ukochanymi espadrylami bądź sandałkami - ale to w lecie 😉 W zimie znajdziecie w mojej szafie dużo oversize swetrów z wlóczki (takich babcinych, z historią <3) - no więc tak sobie wyglądam ja, Zuza 🙂

Wojciaszka1
29 sierpnia 2018, 13:00
0

Jestem osobą słuchającą głownie muzyki rockowej, tak też co za tym idzie ubieram się trochę na rockowo - jesień glany, kracista koszula, ciemne spodnie, pofarbowane końcówki włosów . W kolcach nie chodzę spokojnie XD

malwinkaaaaa
30 sierpnia 2018, 15:19
0

Fajnie że każda z nas ma inny styl, gdyby każdy był taki sam to byłoby nudno 😀 Uważam że mam taki zwyczajny, przeciętny styl. Nie wyróżniam się jakoś z tłumu 😀

Strony: 1 2