Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Jakie buty modne w to lato?
Marti77
11 lipca 2018, 10:42
0
zaloguj się aby zagłosować

Hejjj! Ciekawa jestem waszej opinii na temat butów na ten sezon :D. Bo chodząc po różnych stronach czytam sprzeczne informacje. Co wy nosicie tego lata?

Anet00
11 lipca 2018, 10:54
0

Ja z wygody preferuję płaskie sandałki, albo takie na grubym słupku 😉  W przeróżnych kolorach. Nie lubię typowych szpilek ;D

MacCza87
16 lipca 2018, 14:06
0

ja to obcasy tak średnio, wolę płaskie sandałki, albo jakieś wygodne trampeczki, w różnych kolorach 😀

Marti77
16 lipca 2018, 14:21
0

W sumie ja też stawiam na płaskie buty raczej, najczęściej espadryle kupuje, bo są mega uniwersalne ;). Buty na obcasie to tylko na jakieś konkretne okazje, wesela etc.

jadziakrzy
25 lipca 2018, 15:35
0

Hmm... espadryle wciąż królują i są naprawdę ładne, zwłaszcza do zwiewnych, letnich sukienek 😉 Aczkolwiek ja za modą średnio podążam dlatego w mojej szafie najwięcej jest creepersów i trampek 😀

kasareletka
30 lipca 2018, 14:34
0

Ja jakbym mogła i jakby wypadło chodziłabym tylko w sandałach i klapkach w wakacje XDDDD

Wojciaszka1
27 sierpnia 2018, 11:14
0

Teraz to już buty modne na jesień 😀

Widziałyście ten trend z skórą węża? PORAŻKA jak dla mnie co myślicie?

zuzaZuza
27 sierpnia 2018, 14:06
0

ja większość moich butów zamawiam online 😉 a, że ostatnio była promka na Renee to pokusiłam się o dwie pary: klapeczki, czarne zamszowe - bardzo wygodnie, pasują do sukienek i ślicznie wyglądają na nodze (a zauważyłam, że klapki ostatnimi czasy stały się bardzo modne) no i oczywiście niezawodne jak zawsze espadryle, które każdemu outfitowi dodadzą dziewczęcości, a przynajmniej ja tak uważam 😀 a co do Skóry węża... hmm no ja fanką nie jestem, aczkolwiek rzuciła mi się raz w oczy koszula z tym motywem i muszę przyznać, że wyglądała całkiem nieźle, byłam skłonna się o nią pokusić

SanderkaH
29 sierpnia 2018, 13:25
0

@zuzaZuza też zamawiałam ostatnio buty z Reene tyle że ładne trampeczki z jeansu oraz espadryle z kokardką .
Jedne takie: 

Strasznie wygodne!

papryczka0
4 września 2018, 12:35
0

Ja raczej klasyka: trampeczki, półbuty. Wygoda przede wszystkim. Nie lubię mieć miliona butów, wolę kilka par a konkretnych i uniwersalnych!