Musisz się zalogować jeżeli chcesz pisać posty i zakładać tematy.
Jesień!!
Sara0729
27 sierpnia 2018, 10:56
0
zaloguj się aby zagłosować

Było pytanie o trendy na lato, to teraz może trendy na jesień? Co będzie górowało w sklepach na ten kolorowy czas ?

zietekmat
27 sierpnia 2018, 14:24
0

Patrząc na sklepy i na to jak bardzo kolorowo i wyraziście w nich jest, wydaje mi się, że ta wyrazistość zostanie i na jesień w sklepach będziemy mogli zobaczyć dużo ubrań w mocnych pomarańczach, zieleniach, żółciach i czerwonym kolorze. Co mi osobiście bardzo się podoba, bo lubię nosić wyraziste rzeczy i być rozpoznawana na ulicy 🙂

Sara0729
29 sierpnia 2018, 12:54
0

Właśnie ja byłam ostatnio w galerii i widziałam takie bardziej stonowane rzeczy - szare, białe, popiele, granaty. Ale to może przed rozpoczęciem roku szkolnego 😀

29 sierpnia 2018, 13:40
0

Według mnie tak po obserwacjach, jest tak pomiędzy: trochę klasyki, trochę żywych kolorków. Podoba mi się ta jesienna moda i te kolekcje, wyjątkowo.

matyldada
30 sierpnia 2018, 15:46
0

u mnie zawsze królują khaki i burgundy, moje ulubione 🙂

zrecznaania
4 września 2018, 11:19
0

ja raczej stonowane barwy, beże, brązy, szarości, czarne. Lubię klasykę !

szwaczkaolo
4 września 2018, 12:38
0

Lubię eksperymentować, ale tak jak i w letnich kolekcjach zawsze idę w motywy kwiatowe, bo bardzooooo mi się podobają ze względu na taką radość płynącą z tych kolorów.

Monis95
12 września 2018, 10:18
0

u mnie jakoś diametralnie kolorystyka się nie zmienia ze względu na porę roku, bardziej ilość warstw haha

kasia734
24 września 2018, 13:42
0

Oj warstwy to podstawa. Teraz już jest taka pogoda zdradliwa że szok. Rano zimno potem gorąca a wieczorem znowu chłodno i człowiek nie wie jak ma się ubierać haha