Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

stylowo nie babciowo

Hej )) Dopiero od niedawna zaczęłam pracę z szydełkiem i z zapałem nowicjusza zaczęłam dziergać wszystko od krzywych serwetek po jajowate bombki.
Zrobiłam też milion takich kwadratów jak na tym filmmiku

I czuję, że doszłam do ściany, bo mam poczucie, że za co się nie wezmę to wygląda tak niesmacznie retro w stylu prlu... Może Wy podpowiecie co mogę z tym zrobić, żeby nie było to jakąś fatalną narzutka na ramiona, albo czymś podobnym...

Może po prostu obrałaś złą drogę? Na jakim poziomie jest twoje szydełkowanie? Może spróbuj coś takiego: 

Widziałam, że takie torebusie sa teraz modne. Dziewczyny na youtubie pokazują, że kupują sobie w sieciówkach pewnie za ok. 100 zł gdzie ty takie cudo możesz zrobić za grosze i nikt nie będzie miał drugiego takiego 🙂 Poza tym pięknie będzie to wyglądało w zestawieniu z jakąś letnią, kwiecistą sukienką 😀

super wygląda taka torebka, ale jeszcze długa droga przede mną, żeby taka zrobić 😀 muszę poćwiczyć swoja technikę

Ja właśnie kupiłam sobie taką w sieciówce, ale podjęłam wyzwanie i zaczęłam robić sama i są spore postępy. Jak skończę to wrzucę fotkę 😀