Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Inspiracje na akcesoria dla zwierzaków

Strony:12

Cześć, brakuje mi tu jednego wątku. Mam na myśli naszych milusińskich! Ja akurat jestem szczęśliwą posiadaczką kota i jestem bardzo ciekawa czy szyjecie coś dla swoich kociaków, pasiaków i innych zwierzaków. Szukam ciekawych inspiracji, może macie jakieś fajne pomysły, materiały, z jakich warto korzystać?

Boże! Dlaczego ja na to nie wpadłam! Mam tyle świetnych pomysłów, że nie wiem, od czego zacząć! Oczywiście dodam swoje propozycje dla kota:
-Tipi do relaksu
-leżaczek na kaloryfer

-futrzaste pluszaki do zabawy
-hamak do powierzenia na hakach
-kocyk z wszytymi zabawkami (żeby się nie gubiły)

Jak na razie to wszystkie moje działa. Czekam na Wasze odpowiedzi!

Świetny pomysł na wątek. Dużo z nas ma zwierzaki i pewnie z chęcią bliżej przyjrzy się tej rozmowie. Kociamamo (boski nick) masz świetne pomysły i już po mału biorę się za własny projekt tipi dla kota. Ze swojej strony polecam szycie zabawek. Oprócz kota mam też psa, który kocha moje kapcie do takiego stopnia, że szybko ulegają destrukcji. Dlatego uszyłam specjalnie dla niego wielkiego pluszowego kapcia. Uwierzcie mi, że podziałało! Bruno jest szczęśliwy, a ja nie muszę co tydzień latać do sklepu po nowe pantofle 🙂

Super, chętnie bym coś zrobiła dla swojego zwierzaka. Ale co można uszyć dla królika? Nie ma takich fajnych możliwości jak dla piesków czy kotków 🙂

Ja mam króliczka i dostał ode mnie uroczy kocyk. Zrobiłam go specjalnie ze śliskiego materiału, żeby nie zbierał sierści. Mój pupil bardzo go kocha — aż czasami na bardzo hihi 😀

Ja szyje specjalne zabawki dla piesków, gdzie można schować smakołyk. Świetna zabawka, która bawi i rozwija. Piesek, żeby dostać się do przysmaku, musi trochę pogłówkować. Szyje dla siebie i paru koleżanek, które mają pieski i są bardzo zadowolone 🙂

Ostatnio znalazłam na YT tutorial, jak zrobić legowiska dla kota lub psa bez szycia! Haha świetna sprawa, zobaczcie same 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=Typsp5DVu2Q

Ja dla mojego kota wydziergałam budkę! Użyłam sztywnego sznurka  przez co kształt się nie zdefasonuje. Budka jest sporych rozmiarów, ale samo wejście do niej, to wąską dziurka. Mój kot ją uwielbia, czasami jest w stanie przesiedzieć w niej cały dzień 🙂 Warto pamiętać  swoich pupilach i od czasu do czasu zrobić dla nich coś kreatywnego 🙂

Świetne pomysły! Właśnie chcę przygarną małego koteczka. Zastanawiam się co dla niego zrobić i może skusze się na taką budkę. Wiem , że nie jest to trudne, a efekt świetny. Może macie jakieś fajne turtoriale na ten temat?

Podsyłam super pomysł na budkę dla kota z filcu! Cudna 😀 https://www.google.pl/search?q=szyje+dla+kota&rlz=1C1GGRV_enPL766PL766&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiB6_36xsHaAhWRyKYKHcAvCLkQ_AUICigB&biw=1866&bih=966#imgrc=mYWtCud2WNeKLM:

Strony:12