Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Najmodniejsze kolory w 2018

Strony:12345

Kryska0! Co do połączenia kolorów to myślę,  że limonkowy i fuksja to nie jest zbyt dobry wybór. Te odcienie trochę się gryzą, to prawda są kontrastujące, ale razem mogą wyglądać trochę śmiesznie. Jak szukasz porady to na początku proponuje pokombinować ze stonowanym barwami np. beż, pastelowy róż lub niebieski  🙂

Świetny temat, bo waśnie mam dylemat co do łączenia kolorów. Czarny + jakiś mocno napigmentowany kolor to nuda. Szukam jakiś fajnych połączeń i inspiracji. Gdzie szukacie takich informacji?

Czytam, czytam i widzę, że bardzo ciekawe rozmowy się tu toczą. Oczywiście wszystkie kolory Pantone mam już w małym palcu i tak między nami powiem Wam , że postawiłabym na wszystkie pastelowe odcienie z tej palety. Jak same zobaczycie jest w czym przebierać J

Żółty najlepszy! To mój ulubiony kolor i na niego właśnie postawię w nowym roku J

O super! Dziękuje za radę, dopiero zaczynam swoje kroki w szyciu ubrań i właśnie największy problem sprawia mi łączenie ze sobą kolorów. Myślę, że to dobry pomysł postawić na pastele, wtedy wszystko będzie ze sobą współgrać J

Dziewczyny, a co myślicie o  kolorze ultra violet? Też pokazał się w trendach na 2018, ale szczerze zastanawiam się czy nie będzie on bardziej pasował do dodatków i jakiś takich drobnych wstawek.

franko! ultra violet to świetny wybór! Zwłaszcza do ubrań, tylko ciężko znaleźć taki materiał L Chyba trzeba samemu farbować i jakoś w taki sposób kombinować. Już sobie wyobrażam piękne culotty w tym kolorze 🙂

Co do szukania inspiracji to oprócz blogów polecam wszystkie instagramowe profile największych domów mody. Ja uwielbiam gucci – mają świetną kolekcję a kolorów i ich połączeń jest tam multum

Tak gucci jest świetny, w ogóle wszystkie włoskie marki od zawsze mi się podobały. Przede wszystkim za prostotę i mega ekstrawaganckie połącznia. Często podczas szycia inspiruje się ich projektami, choć wiem , że za bardzo nie można hihi 😀

Sprawdzonym kolorem, który będzie modny w tym roku to z pewnością lawendowy. Jest taki delikatny i tajemniczy. Dodatkowo świetnie pasuje do poważniejszych ubrań. Właśnie skończyłam ołówkową spódnice do kolana, którą zrobiłam specjalnie na chrzciny mojej bratanicy. Wygląda bardzo modnie, ale jest też w sam raz do kościoła.

Strony:12345