Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Najmodniejsze kolory w 2018

Strony:12345

Ostatnio widziałam świetną sesje zdjęciową Versace z lawendą w roli głównej. Niestety nie zgodzę się, że ten kolor jest zarezerwowany tylko do poważnych kreacji. Właśnie Versace zrobiła specjalną kolekcję z okazji Walentynek. Nawiązali oni do dwóch pastelowych kolorów - niebieskiego i różowego, które wpadają w odcień pink lavender. To właśnie na te trzy kolory postawie tego lata 😉

Widzę , że bardzo często pojawia się tutaj wątek kolorów pastelowych, a co z tymi bardziej energetycznymi barwami? Myślicie, że nie przyjmą się u nas?

Jak już dyskutujemy o gustach to z pewnością pastelowe kolory bardziej spodobają się szerszemu gronu. Dodatkowo mocne kolory są trudne i nie każdy czuje się w nich dobrze. Dlatego chyba zgodzę się z większością i powiem , że pastele rządza, zresztą sama bardziej je lubię haha 🙂

Nie no, ja stanę w obronie neonów! Przecież limonka to będzie hit sezonu, może nie do końca wiosny, ale lata to na pewno.

Myślę, że idealnym kompromisem będzie koralowy, to nie jest kolor ani zbyt wyzywający ani tak bezpieczny jak pastele.

Kompromisem to będzie delikatny szary z palety Pantone. To właśnie on świetnie połączy wszystkie najmodniejsze kolory w 2018. Jako fanka minimalizmu wyróżnię go jako must have tego roku 🙂

Faktycznie coś jest w tym szarym. Właśnie sobie sprawdziłam kolory pantone w intrenecie. Dodatkowo wyróżniłabym boy blue, jest taki uroczy i bardzo dziewczęcy 🙂

O jacie, jak cudnie! Bardzo zaintrygował mnie ten ultra violet i wiecie co chyba pokuszę się i spróbuje sama stworzyć materiał w takim kolorze 🙂

Mi to od razu skradł serce limonkowy. Po przeczytaniu wszystkich komentarzy na nowo odkryłam ten kolor. Teraz tylko musze się zastanowić co sobie uszyć 🙂 Czy któraś z Was już coś robiła z tym kolorem?

À propos zbliżających się świąt zastanawiam się nad żółtym kolorem, może znajdę jakiś ładny materiał w tym kolorze. Świetnie nadawałby się jako kolorowe wstawki do białego obrusu 🙂 Dzięki za inspirację hahha 🙂

Strony:12345