Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Sklep w KRK

Hej! Do wszystkich Krakowianek! Jaki sklep z tkaninami polecacie? Chciałabym zrobić taki nieoficjalny ranking na naszym forum. Czy mamy tu jakieś fanatyczki szycia z Krakowa i okolic? 🙂

Ahoj! No z Krakowskich sklepów to zdecydowanie najlepszym jest Tkaniny Kakadu - tam zawsze zajdzie się najmodniejsze tkaniny. Dla mnie nr. 1 🙂

Potwierdzam Kakadu super. Jeszcze dodam do tej listy Len polski juz sama nazwa wskazuje,  ze najdzie się tam naturalne tkaniny 🙂

Nie wiem jak się ten sklep nazywa ale na pewno jest fajny na ulicy długiej ;)) tam chyba są nawet dwa.

Dzięki dziewczyny, ja też skorzystałam z tej informacji i wybrałam się do Kakadu.. świetny sklep! Będę tam częstym klientem 😀

Też chodzę na długą! Ceny są nie najniższe to prawda, ale wybór jest ogromny i super miła pani, która doradza 😀

Od ceny ważniejsza jest jakość zarówno materiałów jak i obsługi, także osobiście również chodzę na długą.

wełna merino

tez na długiej kupuję 😀

ja mogę polecić sklep Milanex na Filipa 13 😀 mają w sumie kilka pnuktów w Krakowie, ale ja kupuje tam

Jeśli chodzi o dodatki do tkanin np. guziczki itp. to  ogrom tego  jest na DH Wanda w pasmanterii, zaraz na dole w domu handlowym ;). A jeśli chodzi o materiały do w witku, jak się jedzie na modlniczkę jest spory wybór 😀