Kolor ultra violet hitem tego sezonu!

Najmodniejszy kolor 2018 roku został wybrany!

Instytut Pantone jest to firma z branży poligraficznej, która utworzyła swoją, unikatową skalę kolorów. Bardzo często znani projektanci, graficy, architekci posługują się ową skalą. Co roku na podstawie obserwacji rynku, instytut typuje kolor roku, który najlepiej odzwierciedla trendy związane z modą, architekturą czy designem. W roku 2018 wygrał kolor ultra violet! Kolor ma nawiązywać do kosmosu, pobudzać nas do odkrywania świata i eksperymentowania.

Jaskrawy, żywy odcień fioletu niegdyś unikany jak ognia, dzisiaj możemy go  zobaczyć na wybiegach najsławniejszych projektantów na świecie.

Jak możemy zauważyć ten dość specyficzny kolor nie jest popularnym odcieniem wśród Polek. Kobiety zdecydowanie preferują stonowane, klasyczne kolory. Ale może czas na zmiany :)?

Tak naprawdę kolor ten będzie pasował do wielu różnorodnych stylizacji. Dobrze będzie współgrać z czernią, bielą, granatem czy szarościami. Być może na pierwszy rzut oka będziemy sceptycznie nastawione do niego, ale w końcu o to chodzi w modzie, aby przełamywać pewne stereotypy, bawić się, próbować nowych rozwiązań. Może ultra violet będzie pasował to Twojej ulubionej czarnej ołówkowej spódnicy? Bądź białych spodni? Kolor ten możemy nosić do eleganckich stylizacji, na co dzień, a nawet do sportowych ubrań. Mamy w czym wybierać.

W odpowiedniej kolorystyce i dobrze dobranych dodatkach okaże się, że pokochamy ten kolor!

 

 

Zaloguj się aby skomentować

Dodaj komentarz

wróć