Kreacje na święta!

Wigilia zbliża się wielkimi krokami, warto już wcześnie skompletować swoją garderobę, by nie musieć poświęcać jej tak dużo uwagi w ferworze świątecznych zakupów prezentowych. Jak ubrać się modnie, z klasą i wygodnie?

Nasz strój powinien być przede wszystkim dopasowany do okazji. Każdy z nas Święta Bożego Narodzenia przeżywa w inny sposób i w całkowicie odmiennym anturażu. Ważne, by pamiętać o odpowiedniej kreacji, która doskonale wpasuje się w panujące nastroje.

Elegancja

Jeśli nasze święta mają charakter mistyczny i celebrujemy je na „galowo” warto postawić na nieco bardziej eleganckie kreacje, niż w przypadku standardowych, uroczystych kolacji. Panowie wówczas stawiają na garnitur i białe koszule w połączeniu z krawatem lub muchą, natomiast panie najczęściej ubierają szykowne sukienki. Obecnie możemy zaobserwować, że szczególnie modny w tym sezonie jest welur, który każdej sukience dodaje nieco elegancji i sprawia, że wybrany przez nas strój prezentuje się niezwykle efektownie. Korzystna będzie również satyna i inne, połyskujące nieco materiały.

Biała koszula

Biała koszula w połączeniu z połyskującą, ołówkową spódnicą będzie doskonałym połączeniem klasycznej elegancji z nowoczesnym lookiem. Biała koszula może nam stworzyć zarówno biurową stylizację, jak i nieco bardziej na luzie – jeśli połączymy ją z ciekawą, kolorową spódnicą lub interesująco uszytymi spodniami np. z drobnymi pomponami przy nogawkach lub z fantazyjnymi nogawkami. Biała koszula dobrze prezentować się będzie także jako biały kołnierzyk – pod śmiesznym lub typowo świątecznym swetrem.

„Brzydkie, świąteczne” swetry

Niektórzy z nas nie lubią stylu glamour, ale chętnie podtrzymują kiczowaty nieraz charakter świąt. Jeśli kochacie bożonarodzeniowe ozdoby, światełka, łańcuchy choinkowe i melodyjki to swetry są dla Was! Łączą one bowiem wszystkie z tych wymienionych elementów. Wigilia może być na luzie. W sklepach możemy odnaleźć sweterki z pomponami, z wizerunkami świątecznych postaci, grające melodyjki, a nawet świecące lampkami LED.

Który styl króluje w Waszych domach?

Zaloguj się aby skomentować

Dodaj komentarz

wróć