Miękki sweter zawsze w modzie!

Wróciły mrozy. Według prognoz mają trwać do końca tygodnia. To dobry czas, żeby wykorzystać potencjał grubych swetrów, ukrytych na dnie szafy. Być może to ostatnia okazja w tym roku, żeby nałożyć na siebie gruby, ciepły i miękki sweter.

Jako że skończył się bożonarodzeniowy czas, nie założymy już świątecznych sweterków z bałwanami i reniferami. Na uwagę zasługują za to oversizowe swetry dziergane z grubej włóczki na grubszych drutach. Dowolny splot, dżersejowy-pończoszniczy, koszykowy, warkocz, plecionka, czy każdego rodzaju ryż, obroni się tej zimy idealnie. Dodatkowo w połączeniu z naturalnym kolorem stworzy sweter idealny, który pasuje każdej kobiecie, ceniącej sobie wygodę i modny wygląd.

Miękki i ciepły sweter to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się ze spódnicami, ale też świetnie pasuje do dobrze skrojonych dżinsów. Jeśli chodzi o buty — warto postawić na skórzane wygodne botki lub dłuższe kozaki.

Jaki kolor swetra wybrać? Choć trendy wskazują z jednej strony na naturalne i zgaszone, a z drugiej na mocne i jaskrawe barwy — najlepiej jest wybrać taki kolor, w którym czujemy się najlepiej. Ziemisty, karmelowy i pudrowy róż nadaje się dla osób, które cenią sobie ponadczasowość. Wtedy warto zadbać o wyraziste dodatki. Burgund, fuksja, elektryczny niebieski to kolory dla odważnych kobiet, które w codziennym życiu lubią wyróżniać się z tłumu.

Zatem nie pozostało nic innego, jak tylko zajrzeć do swojej szafy w poszukiwaniu grubych swetrów. Jeśli nie macie takiego, w którym czujecie się najlepiej, wybierzcie się na zakupy lub po prostu weźcie sprawy w swoje ręce i stwórzcie swój własny, oryginalny, wydziergany na drutach sweter, który będzie służył przez lata.

Pamiętajcie, wełniane swetry nigdy nie wychodzą z mody, są ponadczasowe i idealne na zimowe spacery.

Zaloguj się aby skomentować

Dodaj komentarz

wróć