Must have – frędzle!

Frędzle w tym sezonie cieszą się ogromną popularnością. Zdecydowanie tego dodatku nie może zabraknąć w Waszej garderobie!

Frędzle wciąż są spotykane na wybiegach najbardziej znanych projektantów. W poprzednich sezonach były one jednak bardzo barwne oraz prezentowane w egzotycznym stylu. Żegnamy się z frędzlami w stylu boho, które bardzo często były spotykane na muzycznych festiwalach jak Coachella – czas na nową odsłonę frędzli!

W nowym wydaniu możemy je stylizować w elegancki i klasyczny sposób. Wiele projektantów stworzyło wersję glamour frędzli. Wykonane są one z bogatych i luksusowych materiałów. Taką wersję zaprezentowały kolekcje Acne, Calvin Klein i wielu innych.

Jak nosić frędzle? Możemy ołówkową, czarną spódnice z frędzlami dopasować z elegancką białą koszulą. Jeansowe spodnie z białym t-shirtem możemy połączyć z jeansową, jasną kurtką z frędzlami. Na piękną, letnią pogodę ubierzcie zwiewne maxi sukienki, które z frędzlami u dołu dodadzą jej lekkości. Opcji jest wiele. Pamiętajmy o umiarze. Frędzle są dość mocnym i charakterystycznym dodatkiem. Warto postawić na jedną rzecz z frędzlami a pozostałe niech pozostaną w klasycznym stylu.

Zaloguj się aby skomentować

Dodaj komentarz

wróć