Najmodniejsze kolory na jesień!

Złota, polska jesień, nie zawsze jest tak piękna jak na pocztówkach. Powinniśmy jednak doceniać jej wyjątkowy charakter i zmieniające się barwy. Na jakie kolory warto zwrócić uwagę w nadchodzącym sezonie?

Jedno jest pewne – ta jesień nie będzie bura i nudna! Proponowane przez projektantów stylizacje – wymagają sporo odwagi, bowiem zestawy są naprawdę kolorowe i rzucające się w oczy. Nie warto stać z boku, a nabrać trochę kolorów i rozkwitnąć! W sklepach nie poszukujemy więc nudnych, ciemnych stylizacji, a tych przedłużających lato – wyraźnych i intensywnych!

Żółty

Żółty bywa kłopotliwy, nieumiejętne dobrane ubrania sprawiają, że czujemy się jak cytrynka lub słoneczko. To jednak on będzie królował w jesienne dni i rozjaśniał nam szarą rzeczywistość! Projektanci proponują, byśmy ubrały się w niego od stóp do głów. Jeśli nie jesteśmy gotowe na taką ekstrawagancję to żółte dodatki lub pojedyncze elementy naszej garderoby będą strzałem w dziesiątkę!

Czerwony

Czerwony nie należy do najłatwiejszych stylistycznie kolorów. Jego intensywność sprawia, że łatwo możemy przesadzić i zepsuć całe wrażenie idealnego ubioru. Warto więc pamiętać o tym kolorze i zestawiać go z równie modnym w tym sezonie granatem. Czerwony kolor doskonale zgrywa się z minimalistycznymi częściami garderoby.

Różowy

Nikt z nas nie spodziewał się różu w tych propozycjach. Kolor ten kojarzy się z wiosną lub latem. Okazuje się, że nawet jesienią możemy postawić na soczysty i wyrazisty róż! Teraz stawiamy na odważny look!

Czarny i szary

Tych najbardziej klasycznych kolorów nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu! Czarny nie będzie nudny, jeśli różne faktury materiałów zestawimy ze sobą. Łączyć je będzie kolor, jednakże inne wzory wprowadzą ciekawą odmianę do stylizacji. Szary jest klasyczny, jednakże w porównaniu z czarnym – nieco żywszy. Każdy z nas dobrze wygląda w szarym, dlatego warto zaopatrzyć się w parę sweterków w tym odcieniu!

Zaloguj się aby skomentować

Dodaj komentarz

wróć