Najmodniejsze wiosenne trendy

Nie wiemy jak Wy, ale my z utęsknieniem wypatrujemy już wiosny. Na sklepowych półkach pojawiają się właśnie pierwsze kolekcje na nadchodzący sezon i tym bardziej tęskno nam do pierwszych dni ciepła. Co jednak kupić, żeby nadążyć za trendami? Już mówimy!

Kolory

Królować będą trzy główne odcienie- odważny żółty, nasycony fiolet i klasyczna biel. Jeżeli lubicie więc podkreślać swoją znajomość modowych trendów za pomocą kolorów koniecznie zdecydujcie się na któryś z tych odcieni. Oczywiście wiosną, praktycznie w każdym sezonie wracają też pastele, więc możecie być spokojnie, wiele Waszych ulubionych bluzek i sukienek wciąż jest na topie (szczególnie te różowe).

Jeans

Jeans tak naprawdę nigdy nie wychodzi z mody, zmieniają się tylko jego królujące wydania. Tej wiosny wybierajcie ciemny, intensywny granat. Wciąż modny jest jeansowy total look, który jest idealnym trendem dla bardziej odważnych fanek mody.

Przezroczystość

Modne będą też przezroczystości i to w przypadku każdego z elementów garderoby. Na imprezy poszukaj więc całego przezroczystego topu, na co dzień niech przezroczystości będą tylko akcentem. A może sięgniesz po przezroczyste buty? Możesz być wtedy pewna, że nie zostaniesz niezauważona.

Klasyczny trencz

Znajdziemy tutaj fanki klasyki? To świetnie, bo nieśmiertelny trencz znów wraca do nas na wiosnę, a jesteśmy pewne, że już macie go w swojej szafie. Jeżeli jednak nie rozejrzyjcie się za nim koniecznie i postawcie na wysoką jakość wykonania. To ponadczasowy element garderoby, który posłuży Wam na lata, nie warto więc na nim oszczędzać.

Zaloguj się aby skomentować

Dodaj komentarz

wróć