Optymistyczne hasła na T-shirtach powracają do mody!

Good vibes? Love? Peace? To tylko kilka haseł, które możemy zobaczyć na T-shirtach. Zobacz, kto rozpoczął tą modową zajawkę i z czym go zestawić!

Gładkie T-shirty to już przeszłość. Od kiedy znani projektanci – Gucci czy Dior wprowadzili do najnowszych kolekcji bluzki z różnorodnymi hasłami, logami świat modowy oszalał na ich punkcie. Zaraz potem mogliśmy zobaczyć w co drugiej sieciówce T-shirty z rożnymi logotypami, które wśród większości stały się modowym must have!

Co dokładnie jest przedstawiane na takim T-shircie? Przede wszystkim bardzo modne stały się T-shirty z pozytywnymi i optymistycznymi hasłami. Mimo obecnej rzeczywistości, która momentami jest bardzo smutna i brutalna moda stara się iść na przekór i patrzeć na świat z wielkim optymizmem. Tam, gdzie powinny królować szare, ponure kolory przeważają pozytywne, barwne hasła. Cel – mamy nosić się optymistycznie! Dzięki hasłom możemy w łatwy sposób przekazać naszą opinie, pogląd i to o czym myślimy w danym momencie Slogany takie jak Love, Peace, Good vibes znajdziemy już w każdej sieciówce. Oprócz tego, że są łatwo dostępne są również stosunkowo tanie. Pamiętajcie, że jeśli hasła w sklepach nie spełnią Waszych oczekiwań na wielu stronach odnajdziemy porady, filmiki jak samemu zrobić w domu prosty napis na własnej koszulce.

Do czego nosić taki T-shirt! Propozycji jest wiele! Na sportowo – do zwykłych, przecieranych jeansów, krótkiej, czarnej spódniczki czy też również bardzo modnej w tym sezonie kwiatowej marynarki. Wybór należy do Was.

Zaloguj się aby skomentować

Dodaj komentarz

wróć