Ozdoby do włosów – nowy trend !

Ozdoby do włosów powracają na sezon letni 2018. Ten trend nie tylko nada wyjątkowego looku do Twojej stylizacji, ale także będzie wygodnie się nosił. Co jednak będzie modne, jakie dokładnie dodatki podbijają obecnie serca stylistek?

Ozdoby do włosów były już kiedyś bardzo modne. Swoją popularność zdobywały w latach 90. XX wieku. Teraz na nowo wracają i stają się trendem obecnego sezonu! Do ozdób na włosy możemy zaliczyć wszelkiego rodzaju apaszki, kolorowe i duże frotki, czy choćby opaski.

Powracamy do przeszłości dzięki projektantom, którzy do swoich stylizacji na wybiegach dodają tego typu ozdoby. Wzbogacają dzięki temu swoje niezwykłe projekty.

Jeśli chodzi o opaski to każdy znajdzie coś dla siebie. Wyróżnić możemy sportowe, z kolorowym printem, jako biżuterię, a także zdobione różnymi kamieniami. Dzięki szerokiemu przekrojowi bez problemu dopasujesz ten dodatek do swojego looku! 😉 Jeśli wybierzesz na przykład opaski z ozdobnymi kamieniami, to Twój wygląd nabierze stylu vintage.

Frotki kojarzone kiedyś z kitem i obciachem, teraz powracają do łask. W sklepach znajdziesz nie tylko, tradycyjne welurowe frotki, ale także kolorowe, pastelowe czy błyszczące. Świetnie będą wyglądać związane luźno i na niskich kucykach. Jednak tak samo rewelacyjnie będą się prezentować na kucykach czy koczkach na czubku głowy!

Apaszki także wliczają się do trendów dotyczących ozdób na włosy. Świetnie sprawdzą się jako opaski lub po prostu zamiast gumki do związania włosów. Można wybierać od prostych, klasycznych i pastelowych, aż po kontrastowe, z ciekawymi printami wzory.

Ozdoby do włosów mogą stanowić ciekawy dodatek do stylizacji. Mogą także zastąpić biżuterię. W każdej postaci sprawią, że Twoja stylizacja będzie się wyróżniać.

Wyjmijcie z szafy apaszki, opaski oraz frotki i zacznijcie je dodawać do swojego looku! To teraz jest modne! 🙂

Zaloguj się aby skomentować

Dodaj komentarz

wróć